Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti melyiket valasztanatok es...

Ti melyiket valasztanatok es miert? Egy skot juhaszkutya-t, egy boxer-t vagy egy orias schnauzer-t?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 15:03
1 2
 1/19 Firestorm ***** válasza:
81%
Boxert.Nem túl igényes a szőre,energikus kutya,örök bohóc,könnyen tanítható,gyerekszerető,könnyen szocializálódik.
2013. dec. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hath igen anyumnak olyanja volt mikor kicsi volt es nagyon tetszett neki de nem is tudom mert ezelott volt hogy akkartam orokbe fogadni de meg az sem biztos mar 1 eve keresem a nekem valo kutyat de a boxer okos es minden ami jo de nem nagyon tetszik az arca cukik mikor kicsik (melyik kolyok kutya nem? :) de aztan mikor meg no nem is tudom akkor volt a collie es sajnos az interneten elegge nehez tajekozodni roluk mert van amikor azt irja hogy nem anyira hulatja a szoret es vannak olyanok hogy borzasztoan igy meg maradt az orias schnauzer az tetszik de en 13 eves lany vagyok szerintetek el tudok banni vele? marmind tanitasra mert nem ez lenne az elso kutyam es tobb mind valoszinu hogy megyunk majd kutya suliba de ha erzi hogy valami baj van vagy csak kitalalom de meg tamad valaki az utcan akkor o meg ved vagy direkt kell majd el vinni kutya iskolaba es csibeszelni?
2013. dec. 18. 15:19
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a kutyádat pampucolni, akkor a skótot ajánlanám. Okos, együttműködő kutyák.

A snaci elég keményfejű tud lenni. Óriás méretben pedig nehéz vele bírni :)

A boxerről azért nem beszélek, mert úgy látom te azt már elvetetted.

2013. dec. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Hath igen barmenyire szeretnek oromet okozni anyumnak de nehogy felre ertsetek szerintem cukik de en mas fele kutyat meg mindig probalok minel tobbet olvassni meg hogy jobban meg kedveljem de nekem olyan kutya kell ami nekem is tetszik mert elvegre en fogok foglalkozni vele de meg anyukam is segiteni fog setaltataskor meg minden de az enyem lesz a kutya.

Most meg nezelodtem es mit gondoltok a groenendeal-rol azok is szepek szerintem es okosak is mit gondoltok?

2013. dec. 18. 15:38
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

csibészelt kutya egy 13 éves gyerek mellé? minek? nem tudom, vihetnéd-e egyáltalán őrzővédőre.

családi kutyának a colliet választanám, de a boxer is simán szóba jöhetne.

2013. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Kinti vagy benti?

Egygazdás vagy mindenkivel haverkodó?

Mennyi időt tudnál foglalkozni vele (séta, tanítás, játék, stb)?

Házikedvencnek kell vagy személyvédő kutyának?

Mennyi pénzt szánsz a vételárra?

2013. dec. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
picit próbálhatnád tagolni az írásodat, mert kín elolvasni. szerintem a belga juhász túl okos. kétségtelen, hogy gyönyörű állat, de nem ajánlanám neked.
2013. dec. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A snacit valószínűleg...
2013. dec. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hath ugy korulbelul 2-3 orat foglalkoznek vele es ebben bene van a futas a tanulas is week-endeken tobbet akkor anyit leszke vele kint amenyit csak lehet.

Hath estere kint fog aludni de nappal bent is meg kint is hath nem epp ugy ertettem de halottam hogy nagyon vedelmezoek a csaladjukkal es azert gondoltam hogy nehogy tul vedelmezo legyen mikor valaki atjon hozank es nem vedo kutya lenne hanem csaladi kedvenc.

2013. dec. 18. 15:53
 10/19 A kérdező kommentje:
Hath a penzt azt nem is tudom amenyire szuksege van ha meg betegedik peldaul akkor az orvossagokra es a eves oltasokra van penzem meg meg valami plusz is ha tortenik valami szoval a penz nem valami problema.
2013. dec. 18. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!