Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok is szokott...

A ti kutyátok is szokott színészkedni?

Figyelt kérdés

pl amikor olyat játszunk, hogy el kell vennie a labdát, akkor elfordul és félrenéz mintha nem érdekelné aztán hirtelen lecsap rá.

Aztán ő soha nem bújik oda hozzám, de ha látja, hogy eszek akkor felugrik hozzám,rámhajtja a fejét, ártatlanul nagy szemekkel néz...

És ha fel akarok menni a sétáltatásból ő pedig még maradna akkor szorgosan elkezd szaglászni a ház előtt (mert tudja, hogy ilyenkor megvárom hátha pisilni kell neki)...de amúgy a ház előtti rész soha nem érdekli, csak akkor ragad le ott amikor fel kéne menni.


2013. dec. 18. 19:27
 1/5 anonim válasza:
100%

nekem 3 kutyám van(roti 2 törpe spic)

a kettő kicsi mindig eljátsza hogy ha nem kapnak ők száraz kutya tápot( nem szeretek nekik adni, csak rotinak veszek)

akkor a haldokolnak!

feküdnek a hátukon, és feldobják a lábukat az égbe. És becsukják a szemüket.

Mikor mindig picit oda rakok nekik a tányérukba, akkor felugranak és boldogak :D

2013. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden kutya színészkedik, láttam olyat, ismerős kutyája volt, hogy a kutyuli belelépett egy üvegbe és elvágta a lábát. Nem lett komolyabb gond, szépen meg is gyógyult, de utána séta közben, amikor tilos helyre ment, vagy csibészkedett, a gazdi persze visszahívta és jött is a lelkem, de sántítva (hátha megszán a gazdi és nem szid le!)! Csak éppen néha elfelejtette, hogy melyik lábára is kéne sántítania és eltévesztette! Mókás volt! :)
2013. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Firestorm ***** válasza:
Nekem a yorkim színészkedett.Unokaöcsém rálépett a lábára,nagy vonyítás és jön oda sántikálva,na akkor megnéztem a lábát semmi gond nem volt vele,adtam rá 1 puszit neki és érdekes módon már nem is sántított utána...Ha puszit akart kicsikarni mindig kitalált valami "sérülést" ,aminek persze nyoma sem volt és amikor megkapta a pusziját élte tovább a gondtalan életét.
2013. dec. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mostani nem, de gyerekkoromban volt egy kutyánk, aki ha magára akarta vonni a figyelmet szívszaggatóan sántított aztán simi után boldogan rohangált fel-alá :)
2013. dec. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a huskym! játszotta el, hogy fázott kinn. Álltam az ablak előtt, ő meglátott, és leült velem szemben, és elkezdett vacogni. Mondom mi a szösz, ne már. Beengedtem melegedni. Másnap megint eljátszotta, de sejtettem, hogy turpisság van a dologban, ezért elálltam úgy, hogy ő ne láthasson, csak én őt, és láss csodát, amint nem látott, csodával határos módon elöntötte a melegség, és rögtön abba hagyta a vacogást. Ha vissza álltam megint vacogott. De úgy, hogy szó szerint kopogtak a fogai.

A Vicc meg az, hogy ezt a kutyasuliban látta egy másik kutyától, akit rögtön ölbe vettek, meg melegítettek, és így, egyszeri látás után eltanulta. Hihetetlen. :)

2013. dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!