Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam szobatisztas...

Cica_baba kérdése:

Hogyan szoktassam szobatisztaságra?

Figyelt kérdés
Érdekes... van neki kutyapalusa, néha rá is kaksizik meg pisil, de máshova is a lakásban, azért nem szoktatom a kinti wc-zésre, mert nincs idõ mindig ki vinni, meg még picike is, (3 hónapos yorki) van kis kabátkája, de fászik, vacog és félek, hogy felfázik, megfázik. Mit tegyek?
2013. dec. 18. 21:58
 1/8 kangaxx ***** válasza:
53%

1. Lépés: kutyapelust dobjad ki.


Aztán lehetőség szerint minél sűrűbben le kell vinni. 2-3 óránként, valamint etetés után és minden ébredés után rögtön. Ha kint pisil, kakil, akkor nagyon megdicsérni, ha bent sikerül, akkor szó nélkül feltakarítani.

2013. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem fázik meg, nem lesz beteg? Hideg van. :/
2013. dec. 18. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:

EMBER EZ EGY TERRIER!!!

"A terrierek közös jellemzője a harciasság, a bátorság és a szívósság."

SZÍVÓS, érted. Tudom hogy nagyon cuki, meg tünci, meg lehet neki venni édes kis kabátkát, csak azt nem értem miért kell hülyét csinálni egy amúgy frankó kis terrierből, meg úristen a széltől is óvom, 20 fok alatt ki se viszem mert megfázik... Ráadsz valami ruhát, aztán viszed. Barátnőmé 2-3 órákat van lent a hóban és semmi baja! Nem kell belőle csecsemőt csinálni pelenkával, meg mit tudom én. Köszi, az ő nevében is.

2013. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Kutyapelust kidobod a francba.

2. Kutyák felöltözteted.

3. Kutyát 2-3 óránként leviszed.

4. Lent nagy-nagy dicséret, jutalomfalat, örömóda.

5. Balesetnél a lakásban szó nélkül összeszeded.

A szobatisztaságra nevelés 5 pontja. Más megoldás NINCS. Vagy megcsinálod ezeket, vagy marad egy maga alá sz*ró hugyozó kutyád élete végéig.

2013. dec. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kutyát vettél vagy pisilő-kakiló szobadíszt??
2013. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld szobakennelbe szoktatni és oda bezárni éjszakára, meg amíg nem vagy otthon. Kivinni meg ki kell, tudom szar meg nekem sincs sok kedvem de muszáj. Nem a kutyának van vele baja, hanem neked.
2013. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

MI AZ, HOGY NINCS IDŐ MINDIG KIVINNI?

Cicuka, neked még plüsskutya se való, nemhogy igazi! :D Ajándékozd el szépen, minden szavadból süt, hogy teljesen alkalmatlan vagy a kutyatartásra.

2013. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kutyád van basszus nem kisbabád.


Kisbabáknak:

-pelenka

-napi pár babakocsis séta

-40 réteg ruha,mert ő valóban megfázik


Kutya:

-odakint pisil/kakil (ezért lesz SZOBATISZTA),ha a pelenkára szarik az nem szobatisztaság,mivel a pelenka is a szobában van...

-legalább 4-5x séta,kiskorában 2-3 ÓRÁNKÉNT

-ha nagyon aggódsz érte,adjál rá valamit

-NEM FÁZIK MEG,MERT KUTYA...ráadásul terrier,plusz ő mozogni megy ki...

2013. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!