Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keresek alapos, megbízható,...

Keresek alapos, megbízható, nagy szaktudással rendelkező állatorvost Budapesten. Eddig Dr. Szulyovszky Balázs valamint Dr. Winter Gábor neve merült fel. Tudtok esetleg róluk tapasztalatot írni vagy ajánlani esetleg mást?

Figyelt kérdés

2013. dec. 19. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kérdésre bőven fog jönni ajánlat, mert mindenki a saját , bevált orvosát fogja ajánlani.

Ha célzottan leírnád, milyen szakterületen keresel orvost, szűkíteni lehet a kört.

2013. dec. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Firestorm ***** válasza:
Xv.kerületben van a Dr.S na nekünk ők 15 éve az orvosunk és közülük is a Héthársi Zoli,meg Attila.Nem dolgoznak drágán,vizsgálati díjat nem számítanak fel.Nem sóznak rád felesleges gyógyszereket,mindig korrektek és abszolút nem a pénzre mennek.Tartják a kapcsolatot az emberrel,ha valami gond volt az állattal.
2013. dec. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az a kérdés, hogy mi a szakterület, ahol a gondot keresni lehet. Én nem hiszek az ilyen mindenhez értő állatorvosokban.
2013. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Én évtizedek óta Winter doktor úrhoz járok. De mindezek mellett úgy gondolom, speciális igény esetén lehet, más orvosra lenne szükség.
2013. dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólást. Nincs konkrét terület, pénteken vittem el kötelező oltásra a kutyámat oda ahova már 7 éve járunk, de már más doki volt ott és ilyen kor elvileg alaposan áttapogatják a kutyát stb. Ennek ellenére vasárnap játék közben én találtam egy csomót a kutyámban most a citológia eredményét várjuk. Szóval olyan orvost keresek, aki ezt kiszúrja és nem nekem kell megállapítanom hogy mi a baja a kutyámnak, hanem az orvos aki erre figyelmeztet hiszen évente kétszer mindig viszem általános rutinvizsgálatra stb. illetve ha kiderül hogy mi a baj akkor azt maximálisan oldja meg vagy ha nem tudja akkor javasoljon olyan orvost aki szerinte megfelelő, mert nyílván nem érthet mindenki mindenhez csak van aki nem ismeri el és mivel pénzt remél inkább kontárkodik. Összefoglalva olyan orvost keresek akihez nyugodt szívvel hordhatom a kutyámat és nem kell attól félnem, hogy vajon észrevette-e a mit kell.
2013. dec. 20. 08:37
 6/8 Firestorm ***** válasza:

Az én orvosom ilyen.Mikor álvemhes lett a kutyám,adott tanácsot,hogy mit hogyan kéne csinálni.Nos félig meddig betartottuk,viszont az álvemhesség nem múlt el,felhívott minket a doki,hogy mi a helyzet mondtuk,hogy változatlan minden.Berendelt minket és mondta,hogy van egy gyógyszer,ami homeopátiás nem is drága viszont annak hatnia kell.Elmondta a gyógyszer nevét,de nem írta fel,mivel ha felírja akkor drágább lett volna,ugyanis a TB nem támogatja az állatgyógyszert.Hamar elmúlt az álvemhessége a kutyámnak és mehetett ivartalanításra.

Ez volt az a doki,akinek köszönhetjük a régi kutyánk életét.Egyik nap lebénult a 2 hátsó lábára a yorkink.Elvittük ebbe a rendelőbe a kutyát,de nem a mi dokink volt,hanem egy nő (a nőhöz nem szabad menni!) és azt mondta,hogy vesebeteg a kutya,minden vizsgálat nélkül állapította meg és,hogy 2 lehetőség van vagy megműtjük vagy elaltatjuk végleg...És akkor anyum kérdezte,hogy hogyan gondolja a műtétet?Felvágja és nézelődik a kutyában,hogy mi lehet a gond?Minden vizsgálat nélkül???!Na eljöttünk másnap visszavittük a Zolihoz,ő szépen áttapizta ,nézegette és mosolyogva mondta,hogy dehogy kell műteni sem altatni,egyszerűen becsípődött a gerincébe egy ideg (rosszul ugorhatott) és amiatt bénult le,adott neki 1db injekciót és 2nap múlva már tudott járni 1 hét múlva meg ugyanolyan volt,mint régen.

2013. dec. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves Firestorm! Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, nagyon kedves vagy! Megírnád a pontos elérhetőségüket és hogy inkább Zoli vagy Attila? Nagyon köszönöm a kutyusom (Myra) nevében is!
2013. dec. 20. 10:18
 8/8 Firestorm ***** válasza:
Ez csak természetes!:)
2013. dec. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!