Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hetesen vettem a palota...

4 hetesen vettem a palota pincsim, most fél éves. 1 hete külföldre utaztam, legközelebb csak decemberben megyek haza. Emlékezni fog rám a kutyusom?

Figyelt kérdés
Tudni fogja, hogy ki vagyok, nem fog elfelejteni ennyi idő alatt?
2008. júl. 14. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kutyákban van valami "felismerő" tehetség. Hiába mosod a ruhád, hiába sminkeled magad, hiába vagy bedezodorozva a kutyád felismer. Hogyha már két hónapja meg van, sokszor hallotta a hangodat, látta a ruháidat, érezte az illatod. Hogyha a külsődről nem, de a hangodról, illatodról fel fog ismerni, ne aggódj! :)
2008. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Még hogy felismer-e,olyan önzetlen örömmel fog körűlugrálni,amilyennel csak a kutyusok képesek!

A kutya nem "emberből" van akkor sem felejt ha nem vagy mindennap láthatóan jelen az életében!

Tisztelet a kivételnek,ők erősitik a szabályt...

2008. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 4 hetesen hoztam el a kutyámat és ő is kb fél éves lehetett amikor elmentem 1 hétre a Balatonra....állítólag teljesen kikészült.Egész éjszaka vonyított és nem evett. De amikor haza mentem akkor nagyon odavolt és ott rohangált,ugrált,nyöszögött és nagyon boldog volt.Ugyhogy nincs mitöl félni emlékezni fog.
2008. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, honnan veszitek ti a kutyákat, ahol már 4 hetesen odaadják??? Még majdnem szopik az a szerencsétlen, és így semmit nem tud megtanulni az anyjától. Jófajta szaporító lehet aki azonnal megválik a kiskutyától, amint enni is adni kéne neki.

A kérdésedre: természetesen emlékezni fog rád. Az általunk mentett kutyák még évek után is megismernek minket ha meglátogatjuk őket.

2008. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A 3. válaszoló vagyok. Én úgy kaptam a kutyát és nekem volt egy felnőtt német dogom és ő tanított meg neki mindent.Nagyon jó házőrző és így jobban hozzám szokott.Bár én is sajnáltam mert még olyan kicsike volt.
2008. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
régen kaptunk egy kiskutyát! de végül neki adtuk unokatesómnak! nagyon régen voltam náluk és addigra nagyon hamis lett! mikor elmentem hozzájuk véletlen elszabadult! mindenki beszaladt csak én maradtam az udvaron egyedül!leguggoltam és elkezdett nalogatni(pár hónappal előtte harapta meg tesómat)
2008. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!