Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha elmegyek itthonról, sír...

Ha elmegyek itthonról, sír utánam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

eddig kinti-benti kutya volt,ha a lakásban hagytam,semmi probléma nem volt vele.

beteg lett,műteni kellett,azóta benn van(kb.október óta)

pár hete kezdte el,hogy mikor elmegyek dolgozni,elkezd utánam sírni.

de mindig csak akkor ha dolgozni megyek.ha pl leszaladok a boltba,akkor nem.pedig ugyanúgy elkészülök,felveszem a kabátom,viszek táskát.

mit tudnék tenni ez ellen?

próbáltam hogy nem foglalkozom vele,próbáltam azt is hogy rászólok.ilyenkor egy darabig abbahagyja.


2013. dec. 19. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
hát én csak állati ösztönökből kiindulva nem vagy ideges/stresszes mikor munkába indulsz? ami a boltnál nincs benned. lehet ezt érzi meg. bár nekem nincs kutyám csak szeretnék, de ez jutott eszembe:D
2013. dec. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem csak megérzi, hogy hova mész... és tudja, hogy nem csak a boltba szaladsz le, ha nem hosszabb időre mész el (munka) VAGY esetleg ő is menni akar veled :) nálunk is szokott ilyen lenni... ne foglalkozz vele, mert nagyobb lesz a kötődés
2013. dec. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!