Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel lehet kutyákat felhízlalni?

Mivel lehet kutyákat felhízlalni?

Figyelt kérdés
Borzasztó soványak a kutyáim, de semmi bajuk szerencsére, csak sportosak, de már mások is mondták h soványak. Megvennék nekik bármit, kint vannak a bordáik. Mit adjak nekik? Étel, vagy vmi kiegészítő? SzárazTápot esznek.
2013. dec. 19. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vagy nagyobb adagot adj nekik,vagy keverj a kajájukhoz zsírt,töpörtyűt.
2013. dec. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Libafarhátot szoktam venni, ezt megfőzni nekik egy kis tésztával, esetleg rizzsel. Nem tudom, szoktál-e nekik csontot adni, ha igen akkor mehet az is, ha nem, akkor a leves a bennelévőkkel. Az enyémek gyakran kapnak ilyet, tápláló is, ízlik is nekik :)
2013. dec. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Firestorm ***** válasza:

Rizst és főzz mellé nekik szívet zöldségeket.

Nekünk a rizstől kezdett el hízni.Pörköltesen csináltam meg neki a kaját annyi eltéréssel,hogy fűszert nem kapott bele,pirospaprikát leszámítva,néha azt sem kapott a pörköltbe,hanem simán csináltam hozzá egy kis rántást.

2013. dec. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Akiteki ***** válasza:
Adj több tápot és iktass be még egy étkezést.
2013. dec. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Az ivartalanítás megoldja;-D az én kutyám is így hízott el kicsit, bár ezt nem akartuk.

Veszel csirkeszíveket mondjuk, megfőzöd tésztával, este azt kapnak, reggel tápot. Szerintem ez hatásos lesz:)

2013. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
tészta helyett rizst! a tészta nem jó nekik (az emberi, a kutyatészta jó, csak drága)...
2013. dec. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha minőségtelen tápot esznek,akkor az a baj.


Vegyél minőségi tápot,az előírt napi adagon kicsit emelj és hízni fognak.


Ha minőségi tápot kapnak,akkor simán emelj az adagon,vagy iktass be +1 étkezést,ami rizs+húsból áll.


Minőségtelen tápok: tescos,coopos,sbudget,pedigree,darling,frkiskies..stb.


Minőségi:

Acana,Brit Care,Carni Love,Orijen,Taste of the wild,Brit,Flatazor...stb.

2013. dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az enyemeknek is kint van. En is megkapom hogy sovanyak.. ez van. Inkabb legyen vekony mint dagadt. Minek terheljuk folosen az izuleteit? Ha nem kerti kutya akkor nem szamit.
2013. dec. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha az útmutató alapján etetsz, lehet emelni egy keveset az adagon, de amikor már kb duplázol és még mindig sovány a kutya akkor váltani kell. Milyen tápot kapnak?
2013. dec. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszolok, de nekem is ez a problémám. 20kg-s kutyáról van szó. TotW Pacific Stream-et eszik, 225gr lenne a napi adagja, 350gr-t kap napi két adagban és még mindig sovány. Alapvetően inkább karcsúan szeretem tartani, de amióta hideg van, látványosan lefogyott. Most minden este kap a táp mellé csirkenyakat vagy farhátat főzve, meg egy kis tésztát.

Vissza kellene váltanunk a Brit Care-re?

2013. dec. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!