Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Seta kozben miert habos picit...

Seta kozben miert habos picit a kutyam orra?

Figyelt kérdés

Staffi. Nem huz kimondottan, csak allandoan izgatott, izgaga seta kozben, meg egy eves sincs, de ha raszolok, szepen setal mellettem.

3 hete kb. eszrevettem, hogy ket pici feher csik habos vmi van az orra ket oldalan. Keves, ugyhogy nem tudom, ez normalis? Volt egy csivavam, neki tudovizenyoje volt, es nala vettem eszre ilyet, csak o nagyon horgott is, fekvo allapotaban is.( o megis sokaig elt ezzel a betegseggel, gyogyszereztuk)

A staffimnal minimalis horkolas van alvaskor, ez szerintem barmelyik kutyanal elofordul.

De ez a habos orrvaladek aggaszt. Doki vizsgalta korabban, meghallgatta sztetoszkoppal, rendben talalt mindent.


2013. dec. 19. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kicsit betaknyosodott, ilyen rövid szőrű kutyáknál előfordul így télvíz idején, ahogyan nálunk is. Vegyél neki béres cseppet (az emberi is jó) és testsúlykilónként egy cseppet kapjon naponta kúra jelleggel. Emellé mehet neki egy kis almaecet mézzel elkeverve ez kb egy evőkanál mondjuk esténként. Nálunk ez bejött.
2013. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok, nem hinnem en sem hogy nagy baj lenne, csak mostanaban rendszeresen elofordul, allatorvost nem akartam nyaggatni. Koszi.
2013. dec. 20. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!