Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Huskynak kell légkondi?

Huskynak kell légkondi?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék huskyt mert szerintem gyönyörűek de állítólag kell nekik légkondi, de az drága sajnos...Viszont ismerek olyant aki anélkül tartotta mégis egészséges hosszú életű kutyája volt. Vannak erre megoldások?

2013. dec. 20. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én huskym is bent van, nekünk nincs légkondi, és most is bennt van és van vagy 22fok, az ismerősöméknek is így van és nincs baja a kutyának. Tudtommal nem kötelező, vagyis nem szükséges.:)
2013. dec. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hát, szerintem ez hülyeség.

Nyáron a nagy melegben én beengedem őt, de a másikat is, mert nem sok fajtát ismerek, aki bírja a nagy hőséget.

Télen meg kinn van, nem fázik, olyan bundája van, hogy már mondtam neki, hogy megnyúzom és őt fogom viselni :D

Na, de viccet félre téve. A bunda nem csak fűt, hanem hűt is. Nagyjából állandó hőmérsékleten tartja a kutyát, ezért nem is szokták ajánlani a tömött bundájú kutyák nyírását nyáron, mert az védi a hőtől is.

2013. dec. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem a légkondi lesz a meghatározó az életében.

Kutyát pedig nem küllem alapján választunk, azt ugye tudod? Láttál már élőben huskyt, esetleg tudtál is foglalkozni vele tapasztalatszerzés gyanánt?

2013. dec. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vélhetőleg itthonról akarsz kutyát. Az itt élők pedig már jó pár nemzedék óta aklimatizálódtak a mi éghajlatunkhoz. Persze, nyáron melegük van, de ez így van minden kutyánál.
2013. dec. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akiteki ***** válasza:
100%
Ez aranyos! :) Nem kicsit volt hülye, aki ezt mondta Neked. Nekem kell a légkondi, mert nyáron nem tudnék itthon dolgozni. A huskyk meg néha odafekszenek mellé, de inkább kimennek napozni a kertbe. Ha meg melegük van, akkor úsznak egyet a medencében.
2013. dec. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Enyémek is szeretnek napozni, hülyeség, hogy légkondi kell nekik.:D
2013. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!