Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy pitbullt lehet úgy nevelni...

Egy pitbullt lehet úgy nevelni, hogy nagyon barátságos, bújós kutyus legyen, igazi családi kedvenc?

Figyelt kérdés
vagy a vérmérsékletéből adódóan ez lehetetlen?
2013. dec. 20. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nem bújós egy kutya, akkor az nem a fajtája miatt van.
2013. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 BM-Striker válasza:
Lehet, mint akármilyen más kutyát.
2013. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Miért milyen a vérmérséklete?


Semmivel sem rosszabb, mint egy rotinak, egy dobbermann-nak, egy németjuhásznak, stb.


Tán démon, vagy zombi, vagy poltergeis?



MESE, MESE, MESE, MESE, MESE!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Csak és kizárólag neveltetés kérdése!

2013. dec. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Egy igazi pit alapból barátságos és bújós kutya, ami az emberekkel szembeni viselkedését illeti. Persze vannak kevésbé barátságos, bújós egyedek is. Egyébként nem sok köze van a neveléshez ennek, vannak kutyák, amelyek egyáltalán nem szeretik ha simogatják, szeretgetik őket és nem is igénylik, de ez ritka.
2013. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem.. szóval ha jó alomból hozom, ahol a felmenők is ilyen bújós családi kedvencek, és itthon is megkapja a szeretet, nem lesz baj. Igaz ?
2013. dec. 20. 21:02
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

Akkor nem lesz baj,ha jó tenyésztőtől veszed,és következetesen neveled,valamint 100%-ban kielégíted az igényeid.Sport,mozgás,napi séta,játék.És 100%-ban betartja mindenki a falkavezérség szabályait.


Szerintem nektek nem való pitbull,ha az alap jellemével sem vagy tisztában.

2013. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazad van..
2013. dec. 20. 21:34
 8/14 anonim ***** válasza:
igen, lehet! nekem volt is eddig 3 nem csak az interneten olvastam róla... úgyhogy én tényleg tudom hogy lehet!
2013. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
én (Habár nincs ilyen kutyám), ugy hallottam ,hogy az igazi pittek, az emberrel, a családdal kimondottan kedvesek, és ragaszkodóak.
2013. dec. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Rengeteg ilyennel találkoztam már, nagyon jó fejek. Mondjuk szerintem harci kutya nem is létezik, csak harcinak nevelt kutya.
2013. dec. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!