Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Most találtam a kertbe...

SOS! Most találtam a kertbe bedobva egy nagyon pici kutyát, pár hetes lehet mit csináljak vele hogy reggelig a legjobb legyen neki? Akkor egyből viszem orvoshoz!

Figyelt kérdés
Történt hogy nagy sírásra lettem figyelmes a kertből, és mikor kimentem egy egészen mini kutyuska volt ott egy dróttal a nyakában ami beleakadt a kerítésbe. Leszedtem a drótot és azonnal behoztam őt. Holnap reggel irány az állatorvos! A szobában van, betakargattam, olyan nagyon átfagyott szegény, szerintem max. egy órája lehetett hátra ebben a nagy hidegben... Sebes az orra meg a feje, megverhette valaki és belevágódott a drót a nyakába. :( Itt van az ágyamban most alszik, néha felkel és sír. Nem tudom mit adhatnék neki enni, tápszerem nincs, rizst próbáltam főtt csirkehusival, az jó lehet neki? Nem nagyon akart enni, megvan ijedve, a kezemtől nagyon fél. Annyira aggódom, mi lenne a legjobb neki reggelig? Természetesen itt vagyok mellette, felhívtam a dokit is ő mondta a rizst és a husit... Ha nem fél majd ennyire lefényképezem, de ahogy nézem vagy staffi, vagy pitbull, vagy boxer keverék lehet, ilyen picinek nem tudom megállapítani. Veletek történt már ilyen? Úgy sajnálom őt hogy én is sírni tudnék, de nem akarok még jobban megijeszteni, nem sok jót kaphatott eddigi rövidke életében. :(
2013. dec. 20. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ha van ügyelet, inkább vidd el, ha megoldható, lehet, hogy belső sérülése van, egy infúzió is biztos jól jönne neki.

a meleg nagyon jó neki.

ha nem tűnik kórosan soványnak, inkább ne maceráld a kajával, legyen némi fény körülötte és beszélj neki ha ébren van, hogy a hangod nyugtassa.


szegény, remélem túléli.

2013. dec. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

de nagyon rendes Tőled, hogy a gondjaidba veszed.

hol laksz? fiú vagy lány kutyus?

2013. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudni hogy mennyi idős.Foga van már?Ha nincs otthon kecsketej,vagy tápszer,jó a tehéntejből készült darakása,kis májkrémmel keverve.Szaporított kutyák ezrei nőnek ezen.Egy szer ő is megeheti.Szegénykém,meg tudod tartani?
2013. dec. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Érden lakom és nagyon rendes az orvos azt mondta most kijön megnézni ingyen, és ha olyan visszük be az ügyeletre! 14 évig hordtam hozzá a bernáthegyimet, szóval ismer már. :) Most épp őt várjuk, nem azt mondom hogy aggasztó a helyzet mert túl fogja élni, szerintem a lelki sérülései nagyobbak. :( Rettenetesen fél mindentől, ha felé nyúlok összehúzza magát és lihegni kezd de nem támadóan, egyszerűen retteg! :( Még írok mi van vele! Egyébként kan a kutyus!
2013. dec. 20. 23:09
 5/15 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem tudom megállapítani mennyi idős, ezért is jön ki a doki, mert nem tudni jó-e neki a rizs meg a husi, ha olyan kicsi akkor keres neki szoptató szukát. Vannak már fogacskái ha jól láttam, de én nem értek hozzá, ennyire pici kutyát nem is fogtam még soha.
2013. dec. 20. 23:10
 6/15 anonim ***** válasza:

de sok ilyen ember kéne, mint Te!

ez karácsonyi ajándék, ilyet olvasni, köszönöm én is :)

rendes a doki is hogy kijön, szerintem is majd ő megmondja, mit egyen a kiskutyus, hagyd a tehéntejet.

nagyon várom, mi lesz vele, drukkolok.

megtartod?

elnevezted már?

2013. dec. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Érd és Diós határán a Szamócában van ügyelet.


[link]


Ha tudok segiteni valamiben, irj nyugodtan, én is érdi vagyok.

2013. dec. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
de kedves tőled h segítesz rajta :) reméljük a legjobbakat a kis csöpségnek :)
2013. dec. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
majd írd meg, mi lett a kutyussal :)
2013. dec. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Rendes vagy :) És a doki is. Derítsd ki hogy ki tett ilyet egy kis csöppséggel és jelentsd fel. Ha nagyon kihűlt akkor nem sok esélye van de drukkolok. :) Tejet ne adj neki mert menni fog a hasa. És ha nem tud magától kakilni azt is neked kell segíteni. A hasát simizni a fenekéig. Éves után. Nyitva van a szeme már? Doki mit mond?
2013. dec. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!