Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit Gondoltok ezekrol a nemet...

Mit Gondoltok ezekrol a nemet juhaszkutyakrol? A hirdetesben ott vannak a kepek

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 21. 17:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ennyi pénzért egy normális telefont nem kapsz, nem hogy kutyát.
2013. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem az arat kerdeztem hanem h milyenek a kutyak
2013. dec. 21. 18:03
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy egyáltalán nem minőségiek, nekem nem tetszenek. Nyilván sem törzskönyv sem chip, semmi nem jár hozzájuk.
2013. dec. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Azt gondolom hogy nagyon aranyosak és még azt is hogy nekem nem kellenének. Ha nincs pénzem fajtatiszta kutyára akkir inkább menhelyen keresek kutyit és nem az ilyen eladókat támogatom. De egyébként édesek nagyon :)
2013. dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 zsuzsabazsa ***** válasza:
18%
Szinte ingyen van. Akinek tetszik és erre van igénye és kevés a pénze az vigye.
2013. dec. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 zsuzsabazsa ***** válasza:
18%
Különben helyesek. És ami nagyon fontos ők is élőlények még ha nincs is származási lapjuk.
2013. dec. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Fotó alapján kölyökkutyát vásárolni felér egy oroszrulettel.
2013. dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 zsuzsabazsa ***** válasza:
18%
Azért nem a fotó alapján teszi be a kosárba a neten mint az áruházakban. Elmegy megnézi és ha tetszik neki megveszi, ha nem teszik, akkor nem.
2013. dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
a szüleit kéne látnod, az sok mindent elárul (ugye náluk a hátsó részük problémás, ha nagyon lejt a fenekük sok gondot okozhat...)...én megnézném első körben a www.allatok.info-t és a www.gazditkeresek.hu-t illetve a www.igazbarat.hu-t, nincs e németjuhászuk...hiszen belőlük sajnos rengeteg van:S
2013. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Én minden ilyen szaporított kölyök-németjuhászos kérdéshez igyekszem leírni: van egy szomszédom, gyönyörű 3-4 éves németjuhásza van. A kutyának kínszenvedés a járás! Ide-oda billeg, ugrik ki a csípője, hátsó lába, borzasztóan néz ki az a szerencsétlen. Ezer százalék, hogy fáj neki. Akarod így látni a kutyádat? Ha nem akarod, akkor ne vegyél ismeretlen helyről, pláne németjuhászt, nekik nagyon sok problémájuk van a hátsó lábaikkal. Akkor se vegyél, ha látod a szülőket, mert lehet, hogy még fiatalok, és nem jött ki még ez rajtuk. Vagyis én ezt javaslom. Én biztos nem tudnám nézni, hogy a kutyám fájdalomban éli le az életét.
2013. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!