Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jól tudom h a boxer-t hámmal...

Jól tudom h a boxer-t hámmal érdemes sétáltatni a rövid orra miatt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

hát ezt minden rövid orrú kutyára mondják...nekem francia bulldogom van, én hámmal sétáltatom, de erősen gondolkodok a váltáson, ugyanis ezzel húz...nem mindig, de előfordul, és így nem fog soha megtanulni sétálni...szerintem ha már tud sétálni, a lábad mellett, biztonsággal, laza pórázzal akkor válthatsz hámra, de attól nem fog megtanulni:( nekem nagyon úgy tűnik, hogy a hám nem működik így...


persze attól is függ, hogy mennyire orrstoppos a kutyusod, az enyém egy teljesen szocializálatlan mentett 7 éves kutyus, így nem is tudom hogyan jutott eszembe, hogy működni fog a hám:P

2013. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Először sétáljon szépen, aztán jöhet a hám. Magaddal baxol ki. Nincs semmi eügyi kockázata a nyakörvnek. Ezrek/milliók sétáltatják a boxereiket/bulldogjaikat nyakörvvel...
2013. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi köze nincs a rövid orrhoz az hogy miért javasolják néha nekik a hámot.


Ezeknél a kutyáknál gyakrabban van légcsőszükület meg egyéb hasonló problémák ami miatt nem jó a nyakörv. De ha a kutyának ilyen baja nincs akkor tökéletes neki a nyakörv.

2013. dec. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!