Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7hónapos németjuhász farkát...

7hónapos németjuhász farkát kergeti. Probléma? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Kiskorában, mikor még 8-an voltak az anyukájánál eltörött a farkában 1 csont, és eldeformálódott minimálisan.Valószínűleg rosszul forrt össze.Esetleg lehet, hogy ezért kergeti folyamatosan, vagy csak a kölyökkori mánia ez?:)
2013. dec. 21. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom a választ, viszont a mi kutyánk kb 3 éves labrador keverék és eléggé játékos is, gyakran kezdi kergetni a farkát. :D Baromi vicces. :)
2013. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vagy unatkozik, vagy fáj a törött rész. Nézesd meg orvossal majd.
2013. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az a farok már nem fáj, folymatosan pörög az agya, ezért ez a pótcselekvés. még elég fiatal, kezdjátek el dolgoztatni, talán megfelelő tréninggel visszaszoritható.
2013. dec. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a válaszokat, rajta leszünk.Tavasztól kutyaiskola :)
2013. dec. 21. 20:47
 5/10 anonim ***** válasza:
nem tavasztól, hanem már most. Apportos, labdás a kutya? Akkor kivinni, labdával lemozgatni, kinti kerestetés, az az agyát leszivja elég rendesen, sok pórázos séta, mellette szépen az ül. fekszik, marad, feladatok, a behivás. Ha tavaszig vártok, sokkal rosszabb lesz.
2013. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
és beállitani neki egy napirendet, igy talán kordában tudja tartani az ösztöneit.
2013. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ja hát a labdázás, meg a lefárasztás az megvan minden nap.Sőt a sétáltatás is, és a napirendje is rendben van.

Csak arra voltam kíváncsi, hogy nem befolyásolhatja-e , hogy el volt törve a farka.

2013. dec. 21. 22:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Időpont ma 20:51

Bizony....ott a TALÁN.

2013. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szilvi & Argos ***** válasza:

Akkor még több fárasztás és TANÍTÁS!!!!!!!!!!

Az egyik állatvédő szervezet gondozásában volt egy valszeg munkavonalú német juhász szuka. Gazdiknál kerti dísz volt, asszem sokat volt kennelben is, leszarták. A kutya lerágta a saját farkát!!!

Ezeknek a kutyáknak rengeteg foglalkozás és munka kell. Attól, hogy elvegetálnak millióan egy kertben vagy lakásban pórázon sétálva, ez még baromira üres és rossz élet nekik!

Ne várj tavaszig!

Naponta kétszer 1 óra AKTÍV mozgatás szabadban, labdával tanítás, akár klikkerezéssel kaphatja a napi kajáját is.

2013. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy ezek a kutyák defektesek. mármint a farokkergetősek. Én még olyat nem hallottam akit sikerült róla leszoktatni.Talán meg lehet oldani, de ahhoz annyit kellene dolgoztatni, hogy élni ne legyen kedve. Egyszerűen az agyát nem tudja lenyugtatni. Évekig dolgoztam szolgálatisoknál, sajnos ott is találkoztunk ilyennel. Volt amelyiknek levágták a farkát, akkor elkezdte rágni a lábát, de sajnos volt amikor altatás lett a vége.
2013. dec. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!