Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 éves kutyusomnak kezdődő...

7 éves kutyusomnak kezdődő ízületi gyulladása van. Profenid tablettát írt fel neki az állatorvos, azonban nem szeretném, ha folyamatosan gyógyszert kellene szedetnem vele. Nincs valamilyen vitaminkészítmény, ami hatásos lehet ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Mit adhatnék neki,hogy ne rosszabbodjon az állapota?
2009. nov. 26. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Luposan-t vegyetek neki. Nagyon jó az izületekre, és a porcokra. (1200 g, kb 11000 ft,) sokáig elég, és csak természetes összeteveői vannak.
2009. nov. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem a neten, úgy látom, elég sok fajtája van. A Gelenkkraftot kell vennem? És melyiket javaslod, a port vagy a tablettát? Állatorvosnál juthatok csak hozzá, vagy egyéb üzletekben is?

Előre is köszönöm a választ!

2009. nov. 26. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:
én a Seatone nevű készítményt adtam, a Tűzoltó utcában tudtam megvenni a legolcsóbban 7 ezer forintért! Ha érdekel leírom hol!
2009. nov. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Luposanból a Gelenkraftot, igen. Fressnapfban, állateledeleseknél, webshopban lehet kapni.

Ilyen készítmény még a GF 600 és a Korvimin.

Én a Korvimint innen rendeltem, mindig megkaptam időben, soha semmi gond nem volt. [link] (csak egy tipp).

Illetve a Hills-nek van egy ízületi problémás kutyákra fejlesztett tápja, a Hills J/D. Több olyan emberrel is beszéltem, akinek dp-s kutyája van, és azt mondják, csodákat tesz ez a táp. De rettenetesen drága.

[link]

A Flatazornak is van egy ilyen tápja, a Flatazor Osteo, ez is nagyon drága, és kevés helyen lehet kapni. Viszont ennek az összetétele - számomra - nagyon szimpatikus.

2009. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a gelekraft-ot és a por gazdaságosabb. belekevered a kajájába. jobbulást a kutyusnak:)
2009. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Gelenkraft tényleg nagyon jó! És az ára sem vészes. Az én 33kg-os németjuci keverékemnek napi adagolás mellett több hónapig elég volt egy 1200g-os dobozzal.

A Hill's J/D tápja is jó!

Nem tudom,h kerti kutyáról beszélünk-e? Mert érdemes lenne ebben az esetben az eddiginél még jobban óvni a hidegtől! Illetve ne nagyon ugrassátok, futtassátok. De gondolom ezeket a doki is elmondta. Viszont a rendszeres séta, mozgás nagyon fontos lenne a kutyusnak továbbra is.

Nálunk a Dogtor Rx is nagyon bevált!

2009. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!