Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbolondulok! Autoimmun...

Megbolondulok! Autoimmun betegsége van a kutyámnak?

Figyelt kérdés

6 éves a németjuhászom. Az orra gyerek kora óta megvastagodott bőrű volt, mintha éppen elásott volna valamit és rajtamardna egy csipet sár. De csak az orra. AZ elmúlt időszakban rengetegszer voltunk orvosnál (méghozzá, nagyon jó dokinál), hetente látta. Sosem jutott eszembe, hogy ez valami komoly betegség jele lehet, hiszen mindig is ilyen volt. Egyébként, gyönyörű, játékos, aktív kutya. De ma elkezdtem guglizni és nagyon megijedtem. Mindenképpen viszem vizsgálatra, persze csak január 2-án van újra rendelés.

Kérdésem, hogy kibírjam addig:

- ha már gyerek kora óta vastagabb a nózin a bőr, van esély rá, hogy nem autoimmun betegség?

- 10 nap orvosi ellátás nélkül (ha mégis aha-ja van), komoly veszélyt jelenthet?


2013. dec. 22. 00:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Jaj, azt elfelejtettem, hogy Josera és Brit tápot kap, hipoallergént.
2013. dec. 22. 00:28
 2/7 anonim válasza:
100%
Nyugodj meg. Minden rendben lesz ! Van esély rá, igen.
2013. dec. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi..)
2013. dec. 22. 00:55
 4/7 Akiteki ***** válasza:
77%
6 évig túlélte, akkor most egy hetet nem bír ki a google miatt?
2013. dec. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen idétlen vagyok.
2013. dec. 22. 09:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Babézia miatt lett az én kutyám is autoimmun beteg. és neki is olyan volt az orra. tényleg arra utal. voltunk is több vizsgálaton. több mint fél éves gyógyszeres kezelés után,jött helyre. és akkor az orra is normális lett.
2013. dec. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, olvastam erről is, de az enyémnek sosem volt másmilyen az orra, egy sávban pikkelyes rajta a bőr. Érthetetlen. Alig várom, hogy mehessünk a dokihoz.
2013. dec. 22. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!