Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek félős lesz nagyobb...

Szerintetek félős lesz nagyobb korára a kutyám?

Figyelt kérdés

Péntek lett hozva hozzánk egy kiskutya, eléggé megvan szeppenve, bár azért már kezd feloldódni.

Ami furcsa, hogy néha kúszva jön oda hozzám, és félek tőle, hogy mire felnő, akkor is ilyen marad. :/ Szerintetek?


2013. dec. 22. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Fél,azért ilyen.Nem tudod,hogy bãntak vele ott,ahonnan jött?Nėhány hėt alatt feloldódik,csak ne parázz,mert a bizonytalanság a kutyát is azzá teszi.
2013. dec. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rajtad is múlik a dolog.

Egy kérdés:

Mit teszel olyankor, ha látod, h fél vmitől az utcán?

2013. dec. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zsuzsabazsa ***** válasza:
Megalázkodik elötted.Még nem tudja, hogy miként szabad téged megközelíteni. Bátorítsd. Szólítsd a nevén, hívogasd többször magadhoz. Simogasd és dícsérö szavakat mondj neki ha hozzád megy. A kúszást később el fogja hagyni.
2013. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintem nem nagyon volt vele foglalkozva. Jól tartották, de szerintem nem nagyon simogatták, meg ilyesmi.

Még az utcára nem vittem ki, úgy vagyok vele, hogy had szokja a helyet.

Gyakran simogatom, szóval a szeretetet megkapja. : )

2013. dec. 22. 10:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Volt ilyen ideiglenesem, aki az első pár napban, mikor közeledtünk hozzá, egyszerűen eldobta magát és lefeküdt. Láttam, hogy nem félelem, csak tanult dolog, egyszerűen ilyenkor nem foglalkoztam vele. Amúgy magabiztosan viselkedtem vele, és természetesen nem bántottam. 1-2 hét alatt elkezdte elhagyni ezt a viselkedést, most meg totál magabiztos kutya a gazdáinál, aki akár megrendszabályozza a tolakodó kutyákat.
2013. dec. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondoltam, h nincsenek oltásai.

Azért válaszolhatsz a kérdésemre :)

Szóval tételezzük fel, h lent vagytok az utcán, a kutyád megijed valamitől. Mit teszel?

2013. dec. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!