Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Toy uszkár tenyésztők?

Toy uszkár tenyésztők?

Figyelt kérdés
Magyaroszági toy uszkár tenyésztőt tudnátok ajánlani? Nekem nem egy kiállítási kutya kell, nem ez az elsődleges szempont, hanem egy egészséges jó idegrendszerű, sportos kutya. Nem nagyon találtam toy uszkár tenyésztőt.

2013. dec. 22. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

létezik olyan, hogy toy uszkár?

az olyan, mint a mini yorki?

2013. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

már hogy ne létezne!


Uszkár FCI stadard:

MÉRET

Óriásuszkár: 45-60 cm, +2 cm toleranciával. Az óriásuszkár felnagyított és fejlettebb mása a középuszkárnak, ugyanolyan jellemzőkkel.

Középuszkár: 35-45 cm.

Törpeuszkár: 28-35 cm. A törpeuszkár megjelenésében egy kicsinyített középuszkár, lehetőség szerint az arányokat megtartva, minden törpejelleg nélkül.

Toy uszkár: 24-28 cm (az ideális nagyság 25 cm), -1 cm toleranciával. A toy uszkár megtartja a törpeuszkár megjelenését és az általános arányokat a standard valamennyi pontjának eleget téve. Minden törpejelleg kizárt, esetleg a tarkóbúb lehet kevésbé hangsúlyos.


Kérdező, viszont szerintem törpénél ne vegyél kisebbet. Sokaknak van törpéjük és nagyon dicsérik, de a toy méretűekre azt mondják nagyon kis ideggörcsök tudnak lenni. A törpe is elég kicsi, még "kutya-méret" kategória.


Náluk érdeklődj:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. dec. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat

sajnos anyukam csak toy uszkárt enged nagyobbat nem, ezért tovabbra is várom a toy kenneleket

2014. jan. 15. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:

most komolyan, anyukád azon a 3 cm-en problémázik? :)


nem olyan hű de nagy ám a törpe sem:

[link]

[link]


toy tenyésztőt csak őt tudom, Baliczkiné Téri Piroskánál érdeklődj

[link]

2014. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!