Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek ilyenkor?

Mit tennétek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Több, mint 10 éve egy tk-s, kiállítási skótjuhászra vágyom, most tudnék is egyet venni. Lenne vele célom.

Viszont megesett a szívem a menhelyi ebeken is.


Ti ilyenkor honnan vennétek?


2013. dec. 23. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
A legtöbben rávágják,hogy menhelyről feltétlenül.Megbánod.Ha a skót juhászra vágysz,nem fog kielégíteni a menhelyi keverék.
2013. dec. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám, hogy feltétlen megbánnád, de hacsak nem szerettél bele a menhelyen egy konkrét kutyába, akkor inkább vedd meg azt, amire 10 éve vágysz. :) A skótjuhászok isteni kutyák. Később még mindig hozhatsz ki a menhelyről kutyust.
2013. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Hát aranyközépút, hogy nem papíros, de skót juhász: fajtamentők.
2013. dec. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.


#3: viszont kiállításra venném, ha skótom lenne. Azért köszi.

2013. dec. 23. 22:33
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
csak is azt válaszd, amelyikre igazán vágysz, szép és nemes dolog egy menhelyi kutyi életét megmenteni, de ha inkább vágysz egy skótjuhászra, akkor ezt a fajtát válaszd, így te is a kutyus is boldogabb lesz, mellesleg később örökbe fogadhatsz egy menhelyi kutyát is
2013. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés, de én is a skót juhászra szavazok. Akármi csínyt fog elkövetni a keverék kutyus, egyből az jut majd az eszedbe, hogy "álomgyilkos" - azaz te az álmaid árán is segítettél rajta, ő meg csak rosszalkodik. Szerintem dühös lennél rá tudat alatt.
2013. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Egyértelmáen törzskönyves kutya. Én is ilyen helyzetben vagyok, ha lenne lehetőségem végre megvenni a vágyott kutyát, egy percig sem tétováznék.

Az, hogy megesik a szíved a menhelyi kutyákon, nem garantálja azt hogy illetek is egymáshoz. Rajtuk lehet máshogy is segíteni.

2013. dec. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd a törzskönyveset - mondom ezt 2 mentett kutya gazdijaként. Nagyon fontos az, hogy passzoljatok, és úgymond azt kapd, amit szeretnél. Menhelyen később is beleszerethetsz még kutyusba, és rajtuk sok más módon is segíthetsz.
2013. dec. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék a menhelyre több alkalommal ismerkedni, megnézném, van-e olyan kutya, akit tényleg el tudnék sajátként képzelni. Ha van, tök jó, ha nincs, akkor ne válassz onnan, mert mindkettőtöknek kín lesz. Sok sikert a jó döntéshez. Ha meg a törzskönyvest választod, pl. ideiglenesezhetsz is mellette, amivel sok kutyán segíthetsz.
2013. dec. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban skótra vágysz és célod is van vele, akkor természetesen azt válaszd!
2013. dec. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!