Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért viszi el a kicsinyeit?...

Énazazén kérdése:

Miért viszi el a kicsinyeit? Meg rángatja őket?

Figyelt kérdés
8 kicsi, két és fél hónaposak, és az anyjuk gondol egyet és elkezdi lerángatni őket a kertbe, vagy épp a szájába veszi őket, és elhurcolja őket futva, meg dobálja, a kicsik meg teljesen sokkot kapnak emiatt... miért csinálja?

2013. dec. 24. 15:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Nem csak játékra akarja tanítani őket? Mennyi idősek? Miért nem házban vannak? Szerintem hideg is van kint nekik.
2013. dec. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vedd ki tőlük az anyjukat , ez nemkívánatos viselkedés. Ez nem játék, majdnem olyan mintha zsákmány bal nézné őket
2013. dec. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Három hónaposak majdnem, elég nagyok már, garázsban vannak ott nincs hideg, csak az udvarra szoktak kijönni felsőrész még, és az anyjuk már nem alszik velük, mert nem szoptat, gondolom mert foguk van már, és már tápot esznek, vizbe áztatva.

És akkor az anya kutya labrador, apa kutya nincs itt, oda fut, bekapja őket, nem harapja meg csak úgy bekapja, aztán felkapja őket ahol éri, láb nyak, bárhol és futkos velük de mint egy idióta kutya, alig lehet leállítani, a kicsik meg nyikkani nem mernek, sokkban vannak szinte.

Szerintem még korai a játék nekik így.

2013. dec. 24. 15:45
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
A kutyád nem tud mit kezdeni a kicsikkel. Ezt hívják ösztön hiánynak.
2013. dec. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Legalább is értem hogy játszana velük, de igen ez egy kicsit durva játék, még arra gondoltam hogy azért viszi le őket, hogy megtanítja nekik hol a kert, hova kell kaksizni, de nem hiszem hogy az.
2013. dec. 24. 15:54
 6/15 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, ez lehet ösztönhiány, vagy pedig a szuka nem érzi biztonságban a kölykeit, ezért próbálja "pakolászni" őket. Így nehéz megmondani, hogy nem látjuk a körülményeket.
2013. dec. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
minden estere amég elég nagyok nem lesznek válaszd szét az anyjukat és a kicsiket ha úgy látod kezd veszélyessé válni, ha meg úgy látod, érzed, hogy talán rossz helyen vannak próbálj meg kicsit melegebb, nyugodtabb helyet találni nekik
2013. dec. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt látni kéne. Hívj a házhoz egy szakit, még ha pénzt is kér érte, egy alkalom megfizethető összeg.
2013. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ill. ha 3 hónapon keresztül minden rendben volt, akkor nem hiszem, hogy ez ösztön hiány lenne, hiszen a "lényeg" lezajlott már. Eddig hogy viselkedett velük?
2013. dec. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mint egy anya, eddig úgy viselkedett. Mi sem értettük ezt a reakciót, két ünnep közt hívunk dokit majd.:)
2013. dec. 25. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!