Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kicsi yorkim megkapta az...

A kicsi yorkim megkapta az összes oltását már, viszont megyek haza a szüleimhez a jövö hétre és otthon van 2 keverék kutya. Szerintetek elkaphat töllük vmit? Vagy nyugodtan kiengedhetem közéjük?!

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha megvannak az oltások, egész nyugodtan!
2009. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Ha be van oltva akkor semmi baja nem eshet (csak ha lány akkor max terhes)
2009. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

értem! köszönöm a válaszokat! :) csak jobb félni mint megijedni!

Attól tartottam h azok a kutyuk ugye nincsenek igy agyon oltva csak a kötelezö veszettségi! de akkor kiengedem hagy játszon velük :)

az otthoni kutyák lányok a yorkim fiu! :)

2009. nov. 26. 18:59
 4/8 anonim ***** válasza:

A bélférget bárhol bármikor elkaphatja, egyébként más baja nem lehet!

Én inkább azon aggódnék, hogy a másik 2 kutya nem fogja-e bántani! Azért csak óvatosan! Vigyázz rá! Ne hagyd a 3 kutyát egyedül! Nehogy rálépjenek, vagy bármi módon megsérüljön....

2009. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a kutyusokat azért oltjuk, hogy ne kapják el a rájuk veszélyes betegségeket, csak a veszettség elleni oltás kötelező. tehát ha te lelkiismeretesen beoltattad, akkor bizony nem kaphat el semmit, ne aggodj....Nyugodtad engedd közéjük, baja nem lehet:) legalább kutyázik! szocializálodik..
2009. nov. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kutyázni szokott így is csak szobakutyákkal akik a környékünkön laknak és hát tőllük kisebb a valószínűsége h elkaphat valamit.

de beszéltem az állatorvossal is azt mondta hogy nyugodtan engedhetem öket játszani.és természetesen vigyázni fogok rá! egyébként se hagynám egyedül mert a kisroszcsont mindig minden kis apróságot fel akar enni. :)

2009. nov. 28. 11:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
attó hogy keverékek,nem terjesztenek több fertőzést mint a fajtatiszták ! Egyépként ha megvannak az oltások nem kaphat el semmit
2010. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én biztos nem engedném undorító mutáns fajtatisztának csúfolt génmanipulált kutyákhoz oda a különleges kis keverék kutyáimat!!:)
2022. szept. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!