Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha a kutyám...

Mit csináljak, ha a kutyám elvesztette a veszettség elleni oltást igazoló bilétáját?

Figyelt kérdés

2013. dec. 25. 06:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Az enyémnek soha se volt, pedig már 5 éves. Errefelé már rég nem adnak ilyet az állatorvosok. Amúgy se igazolja az oltás meglétét, tehát semmire se jó. Kizáróllag az oltási könyvbe beragasztott sorszám és hologramos matrica az érvényes.
2013. dec. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek sem kapnak már. A fiatalabb 5 éves, szerintem talán az első évben ha kapott bilétát.
2013. dec. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem alap a bilėta,én eddig csak egyszer kaptam.A doki az oltãsi könyvében és ha chipes,a kutya oldalán is bejegyzi az oltást.Ha ezt elmulasztotta,oltatlannak számít,tehãt ha mondjuk harap és elkérik de nincs dokumentálva,megbüntetnek.
2013. dec. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, a biléta nem igazolja a oltás meglétét, csak az oltási könyvben a cimke, és az orvos aláírása, pecsétje.
2013. dec. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. dec. 25. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!