Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német törpe pincser vagy...

Rózsa kitty kérdése:

Német törpe pincser vagy boston terrier? Lakásba gyerekekhez, tehát sokat játszanának mozognának vele .

Figyelt kérdés

2013. dec. 25. 19:05
 1/10 anonim válasza:

német törpe pincser.

nekem azom van, de csak akkor vállald, ha van elég energiád hozzá a gyerekek mellett :P

ha van kérdésed még írj nyugodtan :D

2013. dec. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megkeresel pár tenyésztőt mindkét fajtából. Majd ők megmondják, van-e neked megfelelő kutyájuk eladó.
2013. dec. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Miért nem fogadsz örökbe egy kutyát menhelyről, ha ennyire nem tudod milyen fajtát szeretnél? Írtál már spitzet, most pincser, boston terrier, a következő mi lesz? Szerintem jobban tennéd, ha elmennél egy menhelyre és onnan választanál egy szimpatikus kutyát.
2013. dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. mivel most még keresgélek , nemtudom pontosan még melyik fajta is lenne ,,az igazi " mert meg szeretném gondolni utánna járni nem csak ugy megvenni pl. 30 000 ft-ért aztán 6 hónap mulva rádöbbeni hogy rossz választás volt..

2. menhelyen többnyire keverék kutyák vannak .. , illetve kissebb koromban jártam menhelyen és hát eléggé rossz volt kb. 1 napig sírtam uttána ( tragikus történet nem részletezném ) és 3. megvan pár fajta ami most tetszik és az nem azért van mert én csak ugy szorakozom hogy most ez tetszik de holnap már más ... ezt nemtudom honnan vetted csak a kijelölt kutyafajták érdekelnek ezekről kérdezem járok uttána hogy majd ezt követően veszek is de nemfogok gondolkozás nélkül venni miattad .

2013. dec. 25. 20:57
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
30.000 forintért ugyan olyan keveréket kapsz, mint akikkel dugig van a menhely...
2013. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A pincser eléggé törékeny. Nem tudom a gyerekeid hány évesek, de ha még kisebbek, én inkább a bostont javasolnám, az talán jobban bírja.

Amúgy ha csak egy kutyát szeretnétek, tényleg jó lenne egy menhelyi is.

2013. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Tehát ha láttad,hogy rossz körülmények között élnek a kutyák a menhelyen,akkor te nem is hozol ki onnan,rohadjanak meg ott?


Inkább támogatsz 30 ezerért egy szaporítót,akinél még olyan szinten sincsenek tartva a kutyák,mint a menhelyen,csak épp rámondja,hogy fajtatiszta és 30 ezerért kapsz egy fajtajellegű keveréket,aki 99% hogy beteg is lesz.


30 ezerért nincs fajtatiszta kutya. 80 ezertől van fajtatiszta kutya,hobbi célra,ivartalanítási kötelezettséggel.

2013. dec. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem AZT MONDOM HOGY ROHADJANAK MEG !!! ÉS MÁR ELÉGÉ ELEGEM VAN ABBÓL HOGY EZEN AZ OLDALON ROHADTUL NEM LEHET SEMMITSE KÉRDEZNI MERT PL. VALAKI MEGKÉRDEZ VALAMIT ERRE NÉHÁNY NORMÁLIS VÁLASZ A TÖBBI MEG ÁTALAKITSÁK HOGY ILYEN SZ**HÁZI A KÉRDEZŐ, LEOLTJÁK HÁT HOGY KÉPZELHETI HOGY KÉRDEZ NANEE...CSAK ANNYIT KÉRDEZTEM HGY MELYIK LENNE A JOBB VÁLASZTÁS .. ENNEK ELLENÉRE KB. CSAK EGY SZEMÉLY TUDOTT OLVASNI HOGY MI A KÉRDÉS ! A TÖBBIEK MENHELY , MENHELY, JAH AKKOR ROHADJNAK MEG OTT A MENHELYEN MI ? KI MONDTA HOGY ROHADJANAK MEG o.O JÓ HOGY IGY HOZZÁTESZEL..
2013. dec. 26. 09:42
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

Én nem olvastam sehol,hogy téged szidott volna valaki.


Mellesleg ebből "illetve kissebb koromban jártam menhelyen és hát eléggé rossz volt kb. 1 napig sírtam uttána" te mire következtetsz??


Voltál menhely.Nagyon rossz volt.Nem kell menhelyi kutya.


Tehát,láttad,hogy rossz helyen élnek,de neked azért sem kell.Közben meg egy szaporítót tervezel támogatni,30 ezres kutyát vásárolva,akik a menhelyre gyártják a kutyákat.


Vagy vegyél jó helyről - TENYÉSZTŐ - kutyát és fizesd meg az árát (100 ezertől) vagy fogadj örökbe (akár fajtamentőktől,mert létezik egy pár).

2013. dec. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A pincsert nagyon jól kell kiválasztani.

A bostonnál figyelembe kell venni a kissé nyomott orr következményeit.

2013. dec. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!