Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen fajta? Tartható...

Rózsa kitty kérdése:

Ez milyen fajta? Tartható lakásba? Igények stb. jellemzők,

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 25. 20:15
 1/5 A kérdező kommentje:
[link] találtam egy képet , ez ugyanaz csak nagyként ? vagy nemtudom .. törpe pincser ?
2013. dec. 25. 20:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Törpepincser!Igen nagyon jó szobakutyus.Szőrápolása kevés időt igényel.De mint minden kutya ő is igényli a társaságot,séta..stb
2013. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

most a pincser érdekel vagy a boston terrier??


Egyébként minden kutya tartható lakásban,ha megfelelően kielégíted az igényeit.


Eredetileg vadászatra tenyésztették (patkány),mára már inkább társállat,ettől függetlenül nagy mozgásigényű,jól tanítható kutya.A napi 3x döcögős séta nem elég neki,aktív mozgásra van szüksége,napi 4-5x séta,abból 3 legalább hosszú és aktív legyen.


Meglehetősen ugatós,jelző kutya,persze ez egyedenként eltérő.


Persze ezek a fajtatiszta,tenyésztőtől vásárolt kutyára igazak,amelyiknek van törzskönyve és nem 6 ezerért vásároltad és nem létező tenyésztőtől.


Törpe pincsert 80 ezertől már lehet kapni,hobbi célra,ivartalanítási kötelezettséggel.

2013. dec. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1. válaszoló köszönöm , második mivel kérdeztem hogy boston terrier vagy törpe pincser és az egyetlen személy aki az én kérdésemre válaszolt azt irta hogy német törpe pincser , igy hát külön megkérdeztem BAJ?? és a nem létező tenyésztő meg te biztosan jobban tudhatod hagyjuk már ... nehogyjmár te tudd jobban hogy milyen kutyánk van !
2013. dec. 26. 09:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Én annyit tudok,hogy 6 ezer még az első 3 oltását árát sem fedezi,egy igazi tenyésztő pedig ennek többszörösét költi a kutyáira.Tehát miért is adott volna nektek egyet 6 ezerért?


A kötelező vizsgálatok önmagában 20-25ezer/ kutya/vizsgálat.

Az első 2 oltás + féreghajtás meg legalább 8 ezer ft,és persze kötelező chippel ellátva adja gazdához,ami ugye 3500 ft.


És nektek odaadja 6 ezerért.Hihető.

2013. dec. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!