Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt a pulit megvegyem? Úgyérte...

Pekkerke kérdése:

Ezt a pulit megvegyem? Úgyértem fajtiszta?

Figyelt kérdés
[link] ezt a kutyust érdemes megvenni?

2013. dec. 25. 20:42
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Jah, fajtiszta, vegyed... hogy puli e az már más kérdés..
2013. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem.

Ne vegyél úgy kiskutyát, hogy nincs törzskönyve!

A pulik nem olyan drágák, max 50-60 ezer forintért már tudsz venni nagyon jó kiskutyát.


[link]

[link]

[link]

2013. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Hoppá, ez lemaradt: [link]
2013. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Fekete göndör szőrű keverékek, csak a jó Isten tudja milyenek lesznek felnőttként. Egy puli nem kerül sokba tenyésztőtől sem gyönyörű, fajtatiszta, szűrésekkel rendelkező szülőktől(max 50-60 ezer) és azzal nem zsákbamacskát veszel.
2013. dec. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos,hogy az apa az,akit mondanak.

Semmilyen papírt nem kapsz,szülők nincsenek betegségekre szűrve.Én nem fizetnék szaporítónak kutyáért.

2013. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
0%
Csak sajnálni tudom az ilyen öntelet,anyukakedvence,öntelt semirekellő palántát!!Gondolok itt a csak /50-60ezer/.Tuti hogy életedbe nem dolgoztál 3-percet.Egy eltartott senki mardsz mig élsz!!!!Amugy a kutyus szép!!A kutyát nézd ne a törzskönyvet!!
2013. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az utolsó válaszolónak! Nincs 60000ft -,- az apát meglehet nézni!
2013. dec. 25. 21:49
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

Csak az a válsz jó ami neked ad igazat és mondja, hogy vedd meg? :D AKKOR VEDD MEG! De minek kérdezed? Nem lehetsz ennyire önállótlan!

Amúgy nem puli, de aranyos keverék, persze lehet hogy majd ott hagysz 200-300 ezret a dokinak, de biztos jó fej, hadd menjen nyaralni egy kicsit.

2013. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

Hát baz, akkor vedd meg a keverék kutyát. A te bajod lesz.


Kb mindenki leírta hogy ne vedd meg, nem fajtatiszta, akkor már tedd félre a pénzt és gyűjts még rá... Mondjuk nem tudom, hogy ha a vételárra sincs pénzed, akkor miből fogod majd eltartani meg állatorvoshoz vinni? ... És amúgy attól hogy ráböknek, hogy "na nézd, ahun van e az ott az apa", attól még koránt sem biztos hogy az is fedezte be az anyát (vagy hogy csak ő, mert tudod több kan is meg tudja termékenyíteni a szukát és így keverednek a gének).


De nem értem, mi a barantért kell akkor kiírni erről egy kérdést, ha utána tojsz a válaszokra?

2013. dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
13%
Szerencsétlen gyepagyuak!!Gondolom marhára dolgoztok?Apuci nyomja zsét ti pedig másnak az eszet?Ha nem vagytok tisztába bizonyos dolgokkal ne osszátok az ész hiszen nektek sincsen!!Honnan a turóból látod hogy nem fajtatiszta kutyáról van szó?Ha 60-ezer-ért adná tuti azt mondanátok fajtatiszta.Jaaa gondolom vetél már Chinai adidast is.Mindegy csak jó drága legyen!!!
2013. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!