Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert viselkedik igy a tacskom?

Miert viselkedik igy a tacskom?

Figyelt kérdés

Nem egy öreg kutya, 3,5 éves. Az elmult napokban mintha teljesen kicserélték volna.

Non-stop a seg*emben van. Ma pl.levegot nem tudtam tole venni. Allandoan mellettem akart lenni, az agyra is többször felakart jonni, foleg, ha fekudtem\pihentem.

20perccel ezelott arra ébredtem, hogy felugrott kozenk az agyra. Lezavadtuk egybol, mivel tudja, hogy nem ide való.


Masodik terhességem vegen jarok, de az elsőnek nem volt ilyen. Igaz, ott ejjel-nappal együtt voltunk, mert az orvos nem engedett dolgozni az elejétől.

Eleg rizikós terhességem volt, meg sem "őrült meg" a kutya. Most semmi bajom nincs, vegig dolgoztam, utolso egy hónapokat húzom, mégis mint az őrült..


Ertem, hogy ok mindent megereznek, de mégis mit érezne, amikor semmi bajom nincs?! Legalabbis nem utal ra semmi jel.


Vagy vele lenne gond?! Bar akkor elvonulna nem? Nem jonne boldogan senkihez sem es nem is akarna jatszani?!


2013. dec. 26. 02:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad,hogy kan vagy szuka.

Ha szuka és mostanság tüzelt,akkor lehet álvemhesség előjele is.


Ha kan,vagy szuka de nem tüzelt,akkor lehetséges az állapotodra reagál így.

2013. dec. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet előbb születik meg a baba,vagy bármi.Szerintem a biztonság kedvéért nézzétek meg UH on,minden rendben van e.
2013. dec. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne legyetek már ilyenek!!!Biztosan nem a kicsi érkrzése ,fejlődéséről van szó.Vannak kutyák akiknek lehet olyan napjuk több ,hogy figyelést igényel stb.
2013. dec. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó,ne legyél már ilyen hülye :D


Egyébként kérdező,én is várandós vagyok,a kutyák is máshogy viselkednek velem,de még a macska is.Óvatosabbak,bújnak hozzám,a cica mindig dorombol ha a pocakomhoz ér.

Így fejezik ki a törődésük,így adják jelét,hogy érzik,hogy terhes vagy.


Nálunk is minden rendben,egy percig nem kell emiatt aggódni,hogy baj lenne a babával.

2013. dec. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!