Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak hogy a kutyám...

Mit csináljak hogy a kutyám szobatiszta legyen?

Figyelt kérdés
Lassan egy hete kaptam meg a Yorki kutyámat. 1hónapos múlt. Elkezdtem neki tanítani, hogy hova végezze el a dolgát, kb. 4-szer sikerült is neki oda, akkor jól meg is dicsértük, de általában szőnyegre, földre végzi. Van valami jó ötletetek?

2013. dec. 27. 11:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
1hónaposan még ne vidd le sétálni.. Legyenek meg az oltásai :).. Nem tudom miért kaptad meg ennyire fiatalon a kutyust, gondolom szaporítós. Ha rám hallgatsz még NEM viszed le sétálni.. én levittem az enyémet 2 oltás után kb 5 percre, figyeltem, hogy semmit ne nyaljon fel, mégis parvós lett. Nagyon szenvedett, de meggyógyult :)
2013. dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

tudom hogy még nem szabad levinni, mondták hogy majd csak akkor vigyük ki ha már megkapta a 2. oltását is, mert ha ki lehetne vinni nyilván kint elvégezné a dolgát... de még nem lehet, és a házban végzi, de olyan kis buta hogy nem pelusra... igaz, hogy még csak most lesz egy hete hogy nálunk van, de félek hogy nehezen fogja majd megtanulni... :/

2013. dec. 27. 12:22
 3/22 anonim ***** válasza:

[link]


Sajnos amíg nincsenek meg az oltásai, addig szó nélkül takarítanod kell. Ezért (is) nem kell olyan kutyát venni, akinek nincs legalább 2 oltása, amikor hozzád kerül.

2013. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Miért van nálad ilyen picikén? Még nagyon az anyukája mellett lenne a helye, de ha már így alakult akkor se szoktasd pelusra, mert azzal nagyban hátráltatod a későbbi szobatisztaságra nevelést! Megtanulja hogy lehet a házban, aztán majd hülye lesz kint...
2013. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

8 hetes koráig el sem hozhattad volna a törvény,meg a józan agy szerint.

És egy hét alatt csodát várszegy kb. 2 hónaposnak számító csecsemőtől.Gratulálok.


A pelenkát felejtsétek el,mert a kutya nem azt fogja fel,hogy arra lehet pisilni/kakilni,hanem azt,hogy a HÁZBAN LEHET.

Sok idő után,talán rápisilni,de akkor meg odakint nem fog csinálni semmit.Lementek,nem csinál semmit,majd ahogy felértek elengedi magát és összepisil mindent.


Komolyan nem értem,minek az ilyen embernek kutya,akkor kutyavásárlás előtt semminek nem néz utána és megnyomorítja a kölyök életét is azzal,hogy lényegében 3 hetesen magadhoz vetted.

És még azt hiszed,hogy yorki.Ez csak hab a tortán.Egy szaporítós,lelki sérült kutyája van egy olyan embernek,aki semmit nem tud a kutyákról.Ha hiszed ha nem,attólhogy olyan pici,még ő is egy kutya.


Kezdj el félretenni orvosi költségekre,mert lesz bőven.


Azt a nyomorultat meg legalább jelentsétek fel,aki eladta a 3 hetes kölyköt,mert ez kimeríti az állatkínzás fogalmát.

2013. dec. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Azért én reménykedem benne, hogy nem szaporítótól van, nem is ő a szaporító, és valami más oka van annak hogy 3 hetesen magához vette a kutyát...
2013. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"Lassan 1 hete kaptam meg"


ebből nekem elég egyértelmű,hogy nagyon "jó" üzletet csináltak,nyilván nem tenyésztőtől,mert az nem ad el 3 hetes kutyát.

2013. dec. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
akkor szerinted hova végezze el amikor nem vagyunk itthon? nyilván fogja majd magát és kimegy az udvarra elvégezni, úgy gondolod?! -.- más embereknek sincsen semmi baja ezzel, hogy amikor éppen nem viszik ki akkor pelenkára végzi el... és kint is ugyanúgy elvégzi... hú nagyon okos lehetsz:)))) mert te akkor annak biztosan örülsz ha a kutyád össze szarja/pisili a házatokat. :) biztos jó dolog lehet... ja.. mert nyilván mi sem leszünk minden nap végig itthon, EZÉRT kéne rászoktatni,de ha nem tudsz róla semmit... na mindegy ti biztosan egész évben egész napotokat otthon töltitek, se suli, se munka... mindegy
2013. dec. 27. 13:45
 9/22 anonim ***** válasza:

IGEN AMIKOR ELHOZOL EGY KISKUTYÁT 1-2 HETET ILLIK VELE OTTHON TÖLTENI, TUDTAD?

Értelmi szintedből úgy látom kicsit több tapasztalatom van kutyákkal, mint neked... Elmondanád mi a jó fenét keres nálad 4 hetesen mikor 8 hetesen lehetne elhozni az anyja mellől? Tudod micsoda rettegést él át, mennyire szorong egyedül ha ezen felül nem 0-24 mellette vagytok (amit az anyjától megkapna!!!!!!!!!) hanem otthagyjátok egyedül egy számára idegen lakása? IDIÓTÁK!!!

2013. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem speciel egy bullmasztiffom van és nekem igenis lenne vele problémám ha pelenkára csinálna mikor épp "nem tudom kivinni" csak ugye én MINDIG ki tudom vinni, mert nem várom el hogy macskaként/kisbabaként viselkedjen, mert egy 60 kilós FELNŐTT kutya. Biztos tök poén lenne ha pelenkára csinálna. Yorkshire TERRIERED van. TERRIER, VÁGOD? Tudod te egyáltalán az milyen?
2013. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!