Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Egy 5 hónapos csivavára...

SOS! Egy 5 hónapos csivavára hányas méretű cipőt kell venni? Melyik a legjobb féle?

Figyelt kérdés

2013. dec. 27. 12:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fölösleges bármilyet. Nem lesz semmi baja, ha úgy sétál, mint minden más kutya. Ha piszkos lesz a lába, megtörölgeted egy ronggyal, mielőtt beengeded a lakásba.
2013. dec. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Várj azzal a cipővel, ha a sózás miatt és a hideg beton miatt akarod. Még nő a kutyád, hideg sincs, sem hó egyenlőre, ami bármi gondot okozna.
2013. dec. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Úristen... :DDDDD Erre inkább nem is mondok semmit, nevetséges. Minek neki cipőcske? Szerinted a farkasok hányast hordtak annak idején? Láttam már normális gazdákat, akik a normális csivavájukat -2-3 fokban is cipőcske nélkül sétáltattak. Hagyd meg kutyának, ha lesz kisbabád majd arra adhatsz cipőt!
2013. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha most jönnének a mínusz tíz fokok,még érteném,de plusszok vannak,nem kell szegénynek semmi.Amúgy olyan boltba menj,ahol fel lehet próbálni,vagy magad gyárts neki.
2013. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Láttam már normális gazdákat, akik a normális csivavájukat -2-3 fokban is cipőcske nélkül sétáltattak."


Te ne legyél már nevetséges! Egy, mert látni egy dolog... Kettő! Állítom, fogalmad sincs a csivavákról... Mellesleg nem egy "normális" csivaváról beszélünk, hanem egy betegről!!! A kettő között azt hiszem van egy kis különbség...


És annyira meg senki ne nézzen már sík hülyének, hogy plusz fokokra gondoltam... Attól, hogy még nincs fagyás, be lehet szerezni vagy nem szabad??? :D Nem szabad, mert még nem fagy??? :D Ugyan már...


Arról nem is beszéltem, hogy síelni mennénk... Tényleg nincs fagyás... Áááá, hol lenne??? :)


Szóval nem értem a nevetség tárgyát... De már megszoktam, hogy ezen az oldalon 2 féle válaszadók vannak: akik értik a kérdést, arra koncentrálnak és próbálnak tanácsot vagy segítséget adni. A másik féle pedig unalmában (mert nincs jobb dolga, vagy otthon nincs kivel vitáznia) oltogatja, kiosztja a másikat, beolvas a másiknak, mert ő a "mindentjobbantudokavilágonamásiknálésénvagyokanagyokosmajdénmegmondom".


Szóval senki se sértődjön meg, de ha okosat nem tud mondani, inkább meg se szólalna... Én legalább is először gondolkozom, azután beszélek... És rosszul esik, hogy nem a feltett kérdésemre kapok választ... Szerintem nem kellene kicifrázni a negatív válaszokat sem! Abból sokkal jobban értek, ha annyit írsz, hogy felesleges, nem kell neki!!! Köszönöm a megértést!!!

2013. dec. 27. 13:50
 6/16 anonim ***** válasza:
Felesleges, nem kell neki.
2013. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. dec. 27. 14:41
 8/16 Akiteki ***** válasza:

44-est, abba befér az egész kutya. :)

Viccen kívül: hol lehet ilyen cipőt kapni? Egyáltalán van számozása?

Igenis kell neki cipő, ha télen betonon mászkál és a házmesterek meg telesózzák a járdát. Sebesre marhatja a só a séta alatt is.

2013. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Akiteki ***** válasza:
Keresgéltem kicsit. A legkisebb méret XXS. Biztos, hogy neki az kell.
2013. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hányas, de voltam egy boltban, ott találtam 2-est, és azt mondta az eladó, hogy több méretben van, csak a boltjában akkor az az egy volt. Nem értek hozzá, ezért kérdeztem, hogy egy 5 hónapos csivavára hányas lehet jó kb? Azt sem tudom, hogy vannak ezek méretezve.
2013. dec. 27. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!