Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak egy gyors kérdés! Ha a...

Csak egy gyors kérdés! Ha a szomszéd kutya ugathat amikor akar, akkor én miért nem hallgathatok zenét amikor akarok?

Figyelt kérdés

A szomszéd az ablakom alá(jó, nem alá, mert a saját telkén, de itt van az ablakomnál) a kutya óla. És ugat amikor csak akar.

Én meg hallom, zárt ablakkal is rendesen. És hogy ne kapjak agyhalált a monoton órákon át tartó ugatástól zenét hallgatok.

És a szüleim azt mondták, ne hallgassam hangosan(őket nem zavarja) a zenét, mert a szomszédot lehet hogy zavarja...


Érdekelne, vajon a szomszédban történt olyan, hogy "jajj, szivem, szólj a kutyára, mert lehet zavarja a szomszédot az ugatása!"?

Nem hiszem.

Akkor én miért nem hallgathatok zenét? Különben sem hangos, csak a mély erős.

És én rendes vagyok, mert 10 után nem hallgatok zenét, a kutya meg éjjel is ugat ha akar!

Szóval mi a gond vele?



2013. dec. 27. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ezt a kérdést nem nekünk kellene feltenned. Amúgy nem lehet hogy a kutyát zavarja a hangos zene? Nem ő tehet róla, unatkozik, nincs lefárasztva rendesen... Nem ellened ugat.
2013. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Hány éves vagy te úgy őszintén?


A kutya szerinted úgy működik,hogy a gazda rászól,hogy "most ugass 2 órán át" és akkor ő ugat?

Ha meg rászól,hogy "mostmár csend" akkor abbahagyja?


1. ki van kötve szerencsétlen állat,baromira unatkozik,semmi mással nem tudja lefoglalni magát

2.vegyél fülest és olyan hangosan hallgatod a zenét ahogy akarod és még a kutyát se hallod

2013. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem csak az az egy szomszédod van,a mély hangok nagyon messzire eljutnak és hiába csukja be az ember az ablakot,hallani.
2013. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor is ugat ha síri csöndben vagyok!
2013. dec. 27. 13:53
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

MERT KI VAN KÖTVE ÉS NEM FOGLALKOZIK VELE SENKI!!!


Ne legyél már értelmi fogyatékos.Szerinted poénból ugat szerencsétlen??

2013. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Kit érdekel ezek után, hogy zavarja, hallgasd nyugodtan. Az én kutyám is elkezd eszeveszettül ugatni, ha harangzúgás van, de olyankor betessékelem a házba és ott abbahagyja; de egyébként sose ugat csak ha jön valaki hozzánk de rögtön abba is hagyja, amikor látja hogy mi is érzékeljük a látogatót. Egy kutyának nem szabadna ok nélkül folyton ugatnia. A mi szomszédunknak is van egy ugatós kutyája, még az esőt is megugatja, néha az agyamra megy, de mostanában csönd van amióta bent van a lakásukban.
2013. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek, hogy beszéljenek a szomszéddal, hogy neveljék meg a kutyájukat.Bár nem tudom, mennyire lehet leszoktatni róla.
2013. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tényleg kiemelted?


Azért, mert te ember vagy, egy elvileg értelmesebb faj. De ahogy gondolod.

2014. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azert mert te ember vagy elvileg, akit a szulei megnevelnek, az meg csak egy buta kutya akit a meg butabb gazdaja boszik megnevelni.
2014. ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!