Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARF mellett jutalomfalat?

BARF mellett jutalomfalat?

Figyelt kérdés
Hamarosan szeretnék áttérni a nyers etetésre száraztápról, de egyelőre még csak olvasgatok róla. Akik már csinálják azoktól kérdezném, hogy ti milyen jutalomfalatot adtok? Maradhat a virsli/párizsi? És kell a napi adag arányát vagy mennyiségét változtatni emiatt? Előre is köszi
2013. dec. 27. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi barfozunk, de jutinak virslit/párizsit adunk. Mivel eléggé atletikus testalkata van a kutyiknak, ezért én ezzel nem számolok az etetésnél.
2013. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sippara ***** válasza:
84%
Mi sajtozunk, de nagy sláger a főtt csirkeszív is, a kajájukba én sem számolom bele, falatoznak is, esznek is rendesen, ha bármelyik hízna, nyilván visszaveszek a kajából, de csak úgy nem számolgatok :)
2013. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, de nekem a BARF-os kutyám is szépen dolgozik száraztáp szemekért :D Úgyhogy én azt adom, mert az a legkényelmesebb. Nem rohad bele a falattartóba, nem romlik meg, és nem kell neki hely a hűtőben. És én se számolom bele, max úgy, hogy ha olyan helyre megyünk, ahol sok lesz a falat, mert koncentrálni kell, akkor előtte nincs reggeli, így eleve motiváltabb is.
2013. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!