Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutya milyen fajta?

Ez a kutya milyen fajta?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 28. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát valami kuvaszféle.
2013. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Berni pasztor feher kiadasban?
2013. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Keverék, de ezt írja is.
2013. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Látom hogy írja, de nekem olyan mint egy Landseer. Nekem egy dobi szukám van mellé gondoltan, nagyon szép.
2013. dec. 28. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is a landseert akartam írni,de az annyira ritka még,hogy valószínűbb,hogy kuvasz meg valami fekete fehér keveréke.Akkor viszont természetileg nagyon átvered magad.A landseer egy birka ez meg lehet egy farkas:D
2013. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én voltam a berni pásztoros. Jó válaszok jöttek, legalább megismerhettem egy új kutyafajtát, nem is hallottam még a landseerről. :) Köszi :D
2013. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hovarju ***** válasza:

Nekem is a landseer jutott eszembe róla. De nem hiszem, hogy fajtatiszta. Talán border és valami nagy fajta keveréke. Egyébként nekem tetszik.

Látogasd meg és ha lehet vidd el egy sétára, hogy kiderüljön passzoltok-e egymáshoz.

Aztán, ha minden jól megy, akkor valami semleges terepen mutasd meg a mostani kutyádnak is.

2013. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg annyira jellegzetes a fején középen lévő fehér csík, hogy megkockáztatom, hogy biztosra mondom, hogy van benne Landseer. Ekkora véletlen nem lehet.
2013. dec. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, mert mégis csak felnőtt kan, ezért nem mindegy a természete, a dobim már 3 éves, heves természetű, de jár kutyasuliba.
2013. dec. 29. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!