Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez segítség lenne egy menhelyn...

Ez segítség lenne egy menhelynek/önkéntes mentőnek?

Figyelt kérdés

Van a közeli városban egy épülő menhely, sok kutyával, és egy nagyon elkötelezett hölggyel. Nagyon szívesen támogatnám a munkáját, de nincs pénzem (16 éves vagyok), a szüleim pedig nem pénzelnék azt se, hogy bejárjak segíteni a kutyák körül.


Mivel fotósnak tanulok és van saját "komoly" felszerelésem, arra gondoltam, megkérdezem, nem kell-e neki néhány jó kép a kutyákról? Mert úgy vettem észre, sokszor mikor hirdetik a mentett kutyákat, elég rossz minőségű, nem túl meggyőző képet mellékelnek. Vagy csak túl kritikus vagyok? :D Nem lennének esetleg kelendőbbek a kutyák, ha szebb képekkel hirdetnék őket? Szerintetek ez jelenthetne segítséget? Várom a véleményeket. Kösz. :)



2013. dec. 28. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hidd el, ilyen helyen minden segítség, segítség.

És ha már ott vagy fényképezni, megetetsz vagy megsétáltatsz egy kutyust, és máris sokat tettél!

2013. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is csináld meg :)
2013. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy nagyon jó és hasznos ötlet, biztosan sok kutyát hozzá tudnál segíteni ezáltal egy új gazdihoz. A képek tényleg rengeteget nyomnak a latban, egyik ismerős 5 kiscicájáról csináltam régebben pár képet profi géppel, feltettem őket a netre és 2 nap alatt kb 10 macskára lett volna jelentkező. Szerintem vedd fel a kapcsolatot a menhely vezetőjével és beszéljétek meg a dolgot.
2013. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hovarju ***** válasza:
100%

Szerintem is jó ötlet.

Egy jól sikerült fényképpel a gazdikeresés is könnyebb.

2013. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet! Biztos örülni fognak neki:) Én segítek egy menhelynek hirdetni a kutyusokat, hozzájuk is szoktak néha komolyabb felszereléssel fényképezni járni. Amikor a hirdetésben ilyen jobb féle fotót rakok főképnek, mindig többen megnézik, mintha csak egy átlagos kép van róluk!:)
2014. jan. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!