Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti léptetek már rá a kutyátok...

Ti léptetek már rá a kutyátok lábára utcán?

Figyelt kérdés

Én ma véletlenül ráléptem, a kutya meg fölvonyított, és mindenki úgy nézett rám körülöttem, mintha direkt bántottam volna őt. Pedig tényleg véletlen volt, szándékosan nem bántanám soha. De olyan égő volt.

Veletek volt már ilyen? Ti hogy kezeltétek?


Ui: A lábának semmi baja nem lett, jött tovább.



2013. dec. 28. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Megsimogattam és bocsánatot kértem tőle.
2013. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Velem előfordult már de nem az utcán. Én biztosan leguggoltam volna hozzá és simogattam volna és a lábát a kezembe vettem volna hogy megnézzem nem sérült-e meg, hogy lássák hogy sajnálom és hogy biztos nem direkt volt.
2013. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen volt már:S Én is leguggoltam hozzá, bocsánatot kértem tőle és megsimogattam a pracliját:) Utána kutya baja nem volt:)
2013. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt és bár nem direkt, még kapóra is jött. Sétálni tanultunk, és addig tekergett a lábam alatt, amíg ráléptem. Ő is felvonyított, azóta szépen sétál:)
2013. dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Olyan is volt, hogy átestem rajta, sétáltatás közben :D Elég ciki volt, dehát megesik az ilyen. Egy pillanatra elbambultam, persz épp akkor téblábolt elém, keresztbe. Egyszer csak a földön találtam magam :D

Léptem már a lábára sajnos, de ő is az enyémre! :D

2013. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ja, ilyesmi történik úgy kezelem, hogy senkinek semmi köze hozzá, megyek tovább mintha mi sem történt volna. Mit kellene csinálni? :D
2013. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is lehajoltam hozzá, meg megsimogattam, meg még bocsánatot is kértem tőle, de nem azért, hog a többi ember lássa, hogy nem direkt volt, hanem azért, hogy ne fűződjön rossz élménye a sétához. A többi ember véleménye nem túlzottan érdekel...:)
2013. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előfordul többször főleg a séták első 10 percében amikor még minden bokorhoz oda akar menni, izgatott ugrándozik. Utána lenyugszik. Amúgy kemény kutya sokszor fel se eszmél ha rálépek, csak én ijedek meg hogy hú már megint majdnem átestem rajta... Más ember meg azt hisz amit akar nem érdekel
2013. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Velünk is volt már ilyen, többször is, mert néha olyan szerencsétlenül jönnek láb mellett, hogy valahogy belépdelnek alám. xD 10 kg-os kutyák.

Én úgy megyek tovább, mintha mi sem történt volna. Tanulják meg, hogy én nem fogom kerülgetni őket, meg óvatoskodni, figyeljenek oda, hova lépnek, én hová lépek, és egyáltalán. Más embernek meg ehhez semmi köze, felvisított a kutyám, és? :D


Én egyetlen egyszer kértem tőle bocsánatot, mert akkor az egész lábszárára rátapostam. De arról sem én tehettem, futottunk, a kutya meg szabályosan alám szaladt. Azóta nem is kell attól tartanom, hogy átesek rajta.


A kutya így tanulja meg, hogy ne legyen láb alatt - ez pedig a normális séta alapja.

2013. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zsuzsabazsa ***** válasza:

Az előző németemnek franciás állású volt az elülső lábai, és amikor láb mellett jött rendszeresen ráléptem a lábára, mert a kifelé csámpás lába mindig a lábam alá került. Nekem is olyan kaszáló jármódot kellett felvennem, hogy ne lépkedjek folyton a lábára.

Tegnap a kutyám meg feküdt a földön aludt, én meg véletlen ráléptem a fülére, utána meg az orrára.

2013. dec. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!