Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerülhet egy fajtatis...

Mennyibe kerülhet egy fajtatiszta orosz agár?

Figyelt kérdés
Természetesen törzskönyvezett,minőségi kiskutyára gondolok,magyarországi tenyésztőtől.Tudom,hogy általában,,100ezertől a csillagos ég",de egy kicsit konkrétabbat szeretnék tudni.Igaz,ha eljön az ideje,hogy egyszer lehessen egy ilyen csodálatos kutyám,nem pár ezer forinton fog múlni,csak egyszerűen érdekel,hátha van valakinek,van esetleg tapasztalata,beszélt már barzoi tenyésztőkkel stb.Ennyiért persze nem hívhatom fel a tenyésztőt,el is hajtana(jogosan)és nem aktuális még a kiskutya sajnos,puszta kíváncsiság részemről.A segítő válaszokat előre is nagyon köszönöm!
2013. dec. 28. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm 120 körül adta őket két éve, ha jól emlékszem.
2013. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!Igaz,kicsit többre tippeltem,de elhiszem.
2013. dec. 28. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, körülbelül 100.000Ft körül mozog az áruk, bár ez attól is függ, törzskönyvesek-e, vagy sem.


Viszont nem olyan rég még olyan hirdetést is találtam, amiben a gazdi szeretett volna gyorsan megszabadulni a kutyusoktól, és ingyen, vagy akár kevesebb, mint az átlagnál 50%-kal olcsóbban is elvihetők voltak. Ez ritka, de a mai világban egy kutya, vagy több kutya tartása már elég nagy luxus lehet sokaknak, így nem csoda, ha van, aki gyorsan meg akar szabadulni tőlük, így olcsóbban adja.


Érdemes tehát a lehető legtöbb oldalon körül nézni, mert a legjobb ajánlatokra azonnal le fognak csapni, tehát lehet, hogy mire ismét rákeresel, már rég lejárt a neked tetsző ajánlat.

2013. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én régebben keresgéltem, de azért annyira nem, hogy tenyésztőknél érdeklődjek. Egyetlen hirdetést találtam árral (mondjuk azon is meglepődtem, hogy egyáltalán találtam), 1000 eurót kértek a kölykökért.
2013. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdemes körülnézni az oroszoknál is, ott továbbra sem küllemre tenyésztik, ezáltal jobban dominál bennük az eredeti fajtajelleg.
2013. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egész biztosan többe kerül, mint 100 ezer, én legalább 150-200 ezerre tenném, de pontosan nem tudom.
2013. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!