Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy taníthatom meg a kutyámna...

Hogy taníthatom meg a kutyámnak, hogy mellettem fusson (póráz nélkül) és ne "törjön be" elém?

Figyelt kérdés
Sajnos ha futni akarok vele, akkor játéknak veszi. Ilyenkor mit csináljak? Jó lenne ha maga elé nézne és mellettem futna, helyette elém jön és engem bámul és "hív" a játékba. Amúgy jól nevelt és hallgat is rám, ha meglenne a módszer akkor meg tudnám tanítani, de nem akarok hülyeséget sem csinálni amivel örökre elrontom. Másfél éves német juhász.
2013. dec. 28. 22:52
 1/3 FireFox001 válasza:
Hát valamelyik németjuhász kutya betanítható könyyen. nekem is ilyen kutyám van és én ezt úgy oldottam meg hogy mindig valamien játék volt a kezemben és a mikor követett kapott jutalomfalatot. És mostmár nem folytsa + magát a pórázba :)
2013. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Póráz. Ha úgy megszokja, hogy hogy kell futni, akkor póráz nélkül is menni fog.

Bár nem értem, mi bajod van azzal, ha ő még extrán edzi is magát azzal, hogy egy kicsit pattog előtted. Ha figyelmen kívül hagyod, gyorsan rá fog jönni, hogy te nem játszol, és futni fog veled.

2013. dec. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha sportként futsz vele, akkor kösd magad elé. A sport neve Canicross, nem kell hozzá túl sok felszerelés.
2013. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!