Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fehovára mikor lesz bírói...

A fehovára mikor lesz bírói lista?

Figyelt kérdés
Most láttam hogy kiteték h a klönleges helyzetre tekintettel meghosszabított az első nevezési határidő. 6.-a. Oké, de még bírói lista sincs most elvárják hogy ismeretlen bírókhoz nevezzünk nem kevés pénzért, vagy maj a másodikban felrakják a bírói lsitát és akkor még bukunk is rajta?
2013. dec. 29. 13:46
1 2
 1/15 Akiteki ***** válasza:
Ez jó kérdés! Már a honlap készítőjének is írtam. Két hete azt mondta, hogy jövő héten. Azóta már az is a múlt hét. :(
2013. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ht már én is kezdtem ideges lenni, több kutyát neveznék és nem mindegy így hogy mennyiért...és még ezt mondják akciósnak...
2013. dec. 29. 16:20
 3/15 anonim ***** válasza:
Na, igen...most jön, hogy melyik bíró bírálhat? MEOE-s, FCI elismert, vagy ETSZ-es. Kár volt még ilyen helyzetben kiállítást rendezni. Na, de kell a bevétel. Majd neveznek azok, akiknek tök mindegy a bíró személye.
2013. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Akiteki ***** válasza:
100%
Én megvárom a bírólistát. Főleg, mert attól félek, hogy összedobják hirtelen a bevált magyar gárdából. Akkor meg nem megyek. Inkább Szilvásváradra, ott legalább olyanok lesznek, akikről még nem tudom, hogy kóklerek. :D
2013. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Akiteki teljesen igazad, az én ingerült hangvételem is ennek szólt, már amennyire ez ingerült, nálam legalábbis :)

Nem akartam kimondani de ugyan erre gondoltam mint Te. Ha nincs más dobjuk össze a jól bevált magyar bandát, a kedves idős kalapos urakat, akik a csivavától a német dogig ugyan azt a bírálatot adják...nem egyszer voltam ringtitkár, sokuknál is, elég lett volna egyszer leírni és utána másolópapírt használni...mindegy volt hogy milyen fajta. Én is megvárom, Szilvásváradon tényleg vérfrissítés lesz, túlzottan gyanús ez nekem, szóval valószínű hogy a jólbevált banda lesz. Így én is várok. Nincs szükségem olyan véleményre amit mr hallottam húszszor, és ugyan abban a konkurenciában kaptam 1-től 6-ig helyezést, úgy hogy a kutyák nem sokat változtak 1-2 hónap alatt...úgyhogy várunk.

2013. dec. 29. 18:37
 6/15 Akiteki ***** válasza:

Nahát! Csak nem L.I-nél ringtitkárkodtál? :)))

Én megcsináltam vele, hogy mire odafordult az asztalhoz, már meg volt írva a bírálati lap. A némegjuhásztól a pulin át az afgán agárig mindenki ugyanazt a bírálatot kapta.

2013. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, ő is volt :D Meg külföldiek is sajnos, ott sem volt nagyobb szerencse...utána egy ideig nem mentünk kiállításra :) Hihi, azért tetszett amit írtál, én is vmi hasonlót csináltam :D
2013. dec. 29. 19:33
 8/15 Akiteki ***** válasza:

ÚÚÚÚÚÚÚÚtálom, hogy már megint igazam van:

[link]

2013. dec. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én is azért jöttem fel gyakorira hogy tájékoztassalak eme" nem várt" helyzetről...szégyen ez a lista, nem nevezek...
2013. dec. 30. 08:45
 10/15 Akiteki ***** válasza:

Köszi, egy barátnőm már megelőzött. Reggel ezzel fogadott, mikor bekapcsoltam a gépet.

Spórolt nekem a MEOE egy rakat pénzt.

2013. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!