Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hetes Golden Retriever...

9 hetes Golden Retriever kutyámnak szeretnék rendelni Brit Premium Junior tápot. Jó lesz a Large? És tudnátok valami adagolási útmutatót küldeni? (hogy tudjam mekkorát rendeljek)

Figyelt kérdés

Ti hogyan osztjátok be az etetést?

Jelenleg kb 4-szer eszik kevesebbet.



2013. dec. 29. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó lesz. Én a legnagyobb kiszerelést venném, mert úgy a legolcsóbb. Hogy mennyit kell adni neki? Valamilyen szintű útmutató lesz a zsákon, de ne felejtsd, az tényleg csak útmutató, nem pedig szentírás. Kutyánként változik a napi adag. Azt azért tartsd szem előtt, hogy kölyök korban fokozottan figyelni kell a súlyra, inkább egy kicsit vékonyabb legyen, mint túlsúlyos. Pláne igaz ez a Goldenre, ami a diszpláziára fokozottan hajlamos. Én adnék neki pluszban valami zöld kagyló tartalmú szert (nem kálciumot!!) biztos, ami fix. Honnan akarod rendelni?
2013. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Zoofastrol rendelném, de először a legkisebbet venném, hogy egyáltalán megeszi-e, mert ha nem, akkor másfélét próbálnék ki.
2013. dec. 29. 17:31
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudnál linkelni ilyen zöldkagyló tartalmú szert? Zoofaston van esetleg?
2013. dec. 29. 17:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Rossz hozzáállás!!! Nehogy már a kutya döntse el, hogy mit eszik! Tudod, nem a nyúl viszi a puskát és nem a befőtt teszi el a nagymamát... Így a kezdet kezdetén elronthatod, úgy isten igazán, aztán szenvedhetsz, hogy helyre hozd.... Te vagy a főnök, azt egye, amit elé teszel. Ha nem tetszik neki, akkor elveszed és a következő etetés idején elé teszed, max. 10 percre. Ha nem eszik, akkor újra elveszed... Egészséges kutya még nem halt éhen, ha volt előtte kaja. A Brit egy jó táp, vedd meg egészen nyugodtan a nagy kiszerelést. Én is szeretem a kutyáimat, sokat megteszek értük, de a válogatást nem tűrtem tőlük. Azokat a kiegészítőket, amik ott vannak, nem ismerem, én ezt vagy egy hasonló terméket adnék neki:


[link]

2013. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazad van, akkor a nagyot fogom rendelni, ha éhes lesz megeszi.

És ebből a táplálékkiegészítőből napi 1 db-ot kell adni?

2013. dec. 29. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem elég lenne neki napi 1 db.
2013. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!