Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyi séta elég neki?

Ennyi séta elég neki?

Figyelt kérdés
reggel egy eü. 10perc, délelött 30-40 perc, délután szintén kb. ugyan ennyi és este még utoljára egy negyed órás séta. (cavalier king charles spániel, 1 éves)
2013. dec. 29. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
van póráz nélküli rihangálás? Ha abból van elég, akkor így igen.
2013. dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
* rohangálás
2013. dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kéne egy 1-2 órás póráz nélküli rohangálás a haverokkal. Akkor elég lenne.
2013. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A kutya habitusától függ. Ha ő egy lustibb kutyus, akkor elég, ha viszont aktívabb kutya, akkor kicsivel hosszabb is lehetne az a séta.
2013. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Bőven elég!
2013. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
49%

Szerintem ez egy öreg-dagadt szobacirkálónak elég csupán...

40 perc az szinte semmi...a két sétát összevonhatnád egy 1,5-2 órás aktívkodásra, és elég lenne így 3 séta

2013. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy cavaliernek elég.De úgyis ő fogja látni.A cavaliernek az a lényeg,hogy a gazdival legyen.Ha a kanapén csücsülnek egész nap,akkor is boldog lesz.Ha viszont sokat van egyedül,akkor kicsit több fárasztás kell neki is,mert lefoglalja magát..lakberendezés és egyebekkel...
2013. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez bőven elég. Itt a kutya kategóriában több olyan válaszoló van, aki valószínűleg életében nem dolgozott és mást sem csinál, csak sétálgat a kutyájával...

Nekem egy nagytestű, közepesen aktív kutyám van, ha kell, fél óra alatt is le tudom úgy fárasztani, hogy lihegve, fáradtan jöjjön haza. Szoktunk néha 1,5-2 órás sétákra is menni, de rövidebb idő is elég egy átlag kutya lemozgatásához, feltéve, ha nem vánszorognak séta közben.

Amúgy a cavalierek elég nyugis kutyák, legalábbis akiket ismertem azok voltak, de majd látod rajta, hogy mennyi sétát igényel.

2013. dec. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bírom hogy mindeki jaj minimum 2-3 órát poráz nélkül napi 5 ször kell a kutyát mozgatni. persze jó az ha minél többet kint vagytok plána ha mondjuk kinti kutya, mondjuk szerintem a tied pont nem kinti. De napi 1-2 óraséta már tökjó és szerintem már azis jóval több mint amit a kutyatartók 90%-a megtesz
2013. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!