Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb. mennyibe kerülnek ezek a...

Kb. mennyibe kerülnek ezek a frizbi korongok?

Figyelt kérdés

[link]

Szeretnék venni egyet a kutyámnak. Kb. mennyibe kerülne?

A válaszokat előre is köszönöm. :)



2013. dec. 30. 01:40
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

[link]

Váltsd ád forintra, és kb. annyi.

2013. dec. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bal oldalt legfelül, legelől- információk. Kicsit ránézel és tadá:


"Korongok árairól és kedvezményekről, valamint a szállítási költségekről a dogdisc@gmail.com

e-mail címen érdeklődhet !"


Írj nekik mailt, az megbízhatóbb is, mintha mi itt írunk árakat, hogy ki mennyiért szerezte be valahol, és lehet azóta változtak is az árak.

Jó tanács: ne általánosságban kérdezd, hanem válassz ki 2-3 féle korongot és azokra kérdezz rá, mert gondolom teljes árlistát nem fognak küldeni (bár elvileg kellene).

2013. dec. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Hello ugyanilyen van a tescoban is feliratok nélkül csak narancssárga színben :-)
2013. dec. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Szandrellával értek egyet,ha csak hobbi szinten űzitek, akkor bőven elég a Tescos is,az is jó anyagból van, nem sérti föl a kutya száját, stb. Aztán ha azzal megy, s komolya veresen szinten akarjátok, akkor veszel drágábbat, minőségibbet. ;) Szerintem addig pénzkidobás drágát venni, nem egy olyan eset van, hogy megvette az 5000 ft-os frizbit, és a kutya bagózott rá, nem is tudta megtanítani neki.
2013. dec. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Én a német márkájú - talán Karlie (?) - de elég sok helyen kapható kutyatermékeket gyártó cég frizbijét vettem meg egy 3 kg-os kutyának. Ami fontos volt: elbírja, puha, gumiszerű anyagból legyen.


Kemény 1000 Ft-ot perkáltam érte és nagyon nagyon elégedettek vagyunk vele:)

2013. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!