Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan hallgattassam el a...

Hogyan hallgattassam el a kutyámat?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves tacsi keverékem. Én imádom, de apám utálja, mert egész nap ugat. Azért ugat mert láncon van, és szabadulni szeretne, de a kapunk folyton nyitva van és elszökne, ha elengednénk. Amikor folyton ugat, akkor apám megszokta verni, és én ezt nagyon utálom. Nem tudom mit tegyek. Jó lenne, ha valahogy hallgatásra tudnám bírni a kutyámat, hogy ne bántsák. Légyszi segítsetek!!
2013. dec. 30. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudod elhallgattatni, hogy titokban szerzel neki másik gazdát és megszabadítod a láncról.
2013. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem mutasd meg apukadnak majd az itt leirt valaszokat, hogy tanuljon belole.

A kutya nem egy targy.

A kutya ugat, mert kutya.

Jo lenne, ha ki tudnad vinni setalni, foglalkozz vele, kerlek.

Szetunhatja az eletet lancon.

Attol hogy megverik, nem tanul belole.

Apukad embernek tartja magat? Mert ez mar allatkinzas.

2013. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Vidd el sétálni, fárazd le! Nekem ez bejött a kutyánknál. Apudnak meg mond meg h a kutyák bántása állatkinzásnak minősül amit büntetnek szal ne lássa meg a rendőr te meg védd meg a kutyádat!!! Énis visszaszolok szüleimnek azért is ha rákiabálnak a kutyámra!!!
2013. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sétáltasd meg minden nap 3X, játssz vele sokat, tanítsd, és fáraszd le! Azért ugat, mert tele van energiával. Ha sokat mozgatnád és fárasztanád, már nem lenne ereje ugatni! Mondd meg apukádnak hogy nem rosszból ugat, nem őt akarja idegesíteni, csak unatkozik mint a fene. Ha nem tudtok vele foglalkozni, ajándékozzátok el inkább!
2013. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a faxnak tartotok kutyát, ha nem foglalkoztok vele és a láncon sínylédőik.... komolyan MINEK ????!!!
2013. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Egyetértek az 5-össel. Adjátok inkább szegény kutyát valakinek ne a láncon dögöljön meg! Aki meg vesz ugy kutyát h tudja h láncon fogja tartani az ink magát kösse ki vagy ami mégjobb: ássa el magát.
2013. dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az is sokat jelentene már a kutyádnak,ha elengednéd az udvarban és játszanál vele...erre az időre pedig szerintem be lehetne zárni a kaput!!!!!
2013. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megertem, hogy edesapad ideges; en sem dijaznam, ha a SAJAT hazamban ot perc nyugalmam nem lenne egy kutya uvoltesetol. Szerintem vagy megneveled a kutyat (vannak kutyaiskolak), vagy elajandekozod, vagy kulon hazba koltozol kutyastol.
2013. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
A TACSKÓ UGYE NEM A KERTBEN VAN TARTVA ÉJJEL-NAPPAL? o.O
2013. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%
Csinálj belőle kolbászt és mindenki boldog lesz.
2013. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!