Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használt már valaki IDC...

Zowie kérdése:

Használt már valaki IDC powerhámot?

Figyelt kérdés
Staffordshire terrier kutyámnak szeretnék egyet és kíváncsi lennék a véleményekre. Az érdekelne, hogy a mellkasánál lévő pánt mennyire van lent, mennyire gátolja a mozgásban, mert van egy hasonló hámunk, amibe nem tud futni mert olyankor folyton lekapcsolódik.Látatlanba meg nem merek venni mert ahhoz elég drága:)

2013. dec. 30. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk van, szerintem jó.
2013. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk van, teljesen jó.

ŐV-hez használjuk, Y övet is vegyél hozzá, ha nálatok is ez a cél.

Mire használnád?

2013. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 sippara ***** válasza:

Szia! Ő itt egy ismerősöm staffija IDC-ben:


[link]

[link]

2013. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindennapi használatra lenne, Y övbe azért nem gondolkodom mert van kimondottam húzáshoz való hámja. Csak arra lennék kíváncsi, hogy úszásba, futásba, ugrásba nem-e akadályozza, mert egy hasonló hámja van de annak a pánt része eléggé lent van a mellső lábainál és ezekben a dolgokban akadályozza, kikapcsolódik.
2013. dec. 30. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk is van, bár még nem nagyon használtuk. De miért akarod abban futtatni, ugráltatni, stb.? Arra tökéletesen megfelel a nyakörv. A hámot inkább csak őv-re szokás használni, illetve húzásra. Szerintem minden másra megfelelő a nyakörv. Amúgy, ha jó a méret és jól van beállítva, akkor nem kellene, hogy akadályozza bármiben is.
2013. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem használok a kutyámnál nyakörvet, nem szeretem. Hámmal sokkal kezelhetőbb, ezért is írtam, hogy mindennapi használatra lenne. Van 2 hámja de mint írtam az egyik nem jó a másik meg már csere érett.
2013. dec. 30. 19:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi szeretjuk. 1-es meretut hasznal a kutyam, staffbull terrier, de meg az is nagy ra picit.Beleno majd, mert meg csak 1 eves. Soha nem kapcsolodna ki. Enyemnek az elso labanal a konyoke neha hozzaer a csathoz, de nem veszesen.

Tetszik, hogy jol allithato.

2013. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a válaszokat, sipparának külön köszi a képeket. A héten megveszem a hámot, személyesen elmegyünk felpróbálni, remélem beválik:)
2013. dec. 31. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!