Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Jack Russel Terrier, mennyir...

A Jack Russel Terrier, mennyire birja a magányt?

Figyelt kérdés
Szeretnènk egy jatèkos benti kutyàt ès ez a fajta nagyon megtetszett. A baj csak az, hogy hètköznapokon 12òràt egyedül lenne a munkabeosztasom miatt. Mennyire bìrja egyedül ez a fajta? Nem lesz depresszios?
2013. dec. 30. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Depressziós nem lesz. Csak megérzi a szagodat a cipőn és szétrágja. Majd a kanapén és azt is szétrágja. Majd szétrágja az ajtót hogy legalább kimehessen valami szórakozást találni. Sem Jack Russel, sem semmilyen aktív kutya nem való olyan házba ahol egyedül van. Erre csak valami nagyon lusta és buta fajta alkalmas akinek csak akkor tűnik fel hogy elmentél mikor már hazaérsz. :)
2013. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A hiperaktivsàgàt szerintem tudnam kezelni. Mielöt elmegyek 1òra sèta mikor haza èrek megint 1òra ès mèg este is szoktam. Ezzel nincs gond szerintem ennyi elèg lesz neki. Csak a depressziotol fèltem. Lenne a vadàszgörèny lakòtàrsa csak a görèny egyeltalàn nem foglalkozna vele..
2013. dec. 30. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,hogy egy JR-nek ez megfelelő lenne.Sem a 12 óra magány,sem a 2-3x 1 óra séta.Kevés.
2013. dec. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lahunka98 válasza:
100%

én nem ajánlom bentre.Nekem foxim van de, nem elég az 1-2 óra sétáltatás ezek örökmozgók. és tényleg szétrág mindent

és nagyon nehéz megnevelni mert benne a az ösztönébe.És nemtudom hogy-hogy jönne ki a vadászgörénnyel, mert hát a rákcsálók,görények...stb megfogására tenyésztették.

2013. dec. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
mire hazaértsz, eljátszik a görénnyel, és annak nem lesz jó vége.
2013. dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A görènnyel ha kiskoràtol van kijön. Attòl nem fèlek, mert egyik baràtomnàl is igy vannak együtt.. :)
2013. dec. 31. 00:09
 7/8 anonim ***** válasza:
12 óra magányt viszonylag kevés fajta bír ki, de a JR ezektől baromira messze van. Inkább mondjuk egy angol bulldog, fel sem ébredne 12 órán át :)
2013. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elvan játékokkal ha rendesen le van mozgatva.A séta az lószar,az max egy bulldognak,bullmasztiffnak elég mozgás,futni kell,labdázni,esetleg más kutyákkal játszani. A kutyák többsége úgyis alszik azalatt amíg nincs otthon senki.
2014. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!