Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megijedt a kutyam a tuzijatekt...

Megijedt a kutyam a tuzijatektol. Remegett az olba. Behoztam a hazba. Most egesz jo kedve van, de nem eszik. Ez normalis?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, meg van rettenve. Ilyenkor nem szabad nyugtatgatnod, simogatnod. Ezzel azt erősíted benne, hogy a félelme valós. Viselkedj teljesen normálisan, adj neki jutit, játszatok. Előbb utóbb kizárja majd a zajokat. :)
2013. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem baj, még uj neki a hely. majd eszik reggel:) Az a lényeg, hogy megnyugodott.
2013. dec. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

még mindig meg volt ijedve.

evett ma már?

ma is beviszed?

az enyém is nagyon parás,már 3 napja benn van,mert itt is össze-vissza dobálják a petárdákat...

2013. dec. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma meg nem adtam neki enni, mindjart egprobalom:) most kint van, kiengedtem, hogy nehogy bepisiljen/bekakiljon egyebkent ma is bent leszmert o is nagyon fel.
2013. dec. 31. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!