Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a kutya napköziről?

Mit gondoltok a kutya napköziről?

Figyelt kérdés

Most olvastam róla,és nekem nagyon tetszik az ötlet.:) 6-7 órát van ált.egyedül a kutyám,de én még ezt is sokallom.Heti 1-2x elvinném napközibe,ahol nem unatkozna és még szocializálódna is.A Cerberos bemutatkozása tetszett a legjobban: [link]

Tud erről valaki valamit?


2013. dec. 31. 11:35
1 2
 1/14 anonim válasza:
erről még nem is hallottam, de nekem tetszik, lehet alkalmanként én is igénybe veszem majd :)
2014. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nálunk Szfváron más csinálja.

Én biztos nem vinném napközibe a kutyám, lemozgatom én eléggé a séták alkalmával, szocializációját is együtt csináltuk. Amíg én dolgozom, ő otthon pihen. Nem bíznám másra semmi pénzért.

2014. jan. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elég drága móka és az egész az emberek tudatlanságán alapszik. Egy kutya tökéletesen elvan otthon nyugiba. Nem rossza az neki h ha pihen. Persze akkor ha van vele foglalkozva amúgy. Én szeretek ott lenni a kutyammal amikor szocializalodik nagyon élveztem anno. Es sajnaltam volna ha lemaradok róla. Radasul akkor kb nem is az en kutyam lenne. Mert igy akkor es arrol tiltottam amikor en akartam. Szerintem igy a legjobb.
2014. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én nem akarnám, hogy kb több időt töltsön mással, mint velem. akkor inkább aludjon, úgy is folyton azt csinálja :) a kutyaovi/suli az nagyon jó, mert kettőtökről szól, de én nem adnám oda másnak, mert örülök, hogy fejlődik a kapcsolatunk, halad a nevelés stb.
2014. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked megfelel, vidd csak a kutyádat nyugodtan. Egy-egy alkalom után úgyis el tudod dönteni, hasznos -e, vagy sem a te szemszögedből.
2014. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sztem ha heti 1 alkalommal elvinném,akkor egyáltalán nem töltene sok időt nélkülem.Muvel egyetemista vagyok,az egyik napon alig tudok otthon len
2014. jan. 14. 19:43
 7/14 A kérdező kommentje:

(Folytatás)

lenni vele,ezért gondoltam,hogy arra a napra épp jó lenne.Közben a Dogmopolite oldalán is találtam ilyet,az még szimpatikusabb.Nem az aktív napközire,hanem a központira gondoltam.Reggel 9től,du.1-ig sztem nem túl sok idő,épp negfelelő.Erről a helyről mit gondoltok?

2014. jan. 14. 19:45
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem oszt, nem szoroz, h cerberos v dogmopolite, én egyikre sem bíznám a kutyám, se másra :)

Ha neked szimpi, vidd el mindkettőbe, aztán meglátod. Bár nem tudom mit :D Mert te nem leszel ott, a kutya meg nem fogja tudni elmondani neked, h jól érezte-e magát v sem :)

2014. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Értem.Azt hittem,hogy így neki is jobb lesz,ha kevesebbet unatkozik otthon egyedül és kutya társak között van.De akkor inkább marad otthon.
2014. jan. 14. 22:58
 10/14 anonim ***** válasza:
A Happy Dogban is van napközi, Gyapinál. Meg lehet nézni a fotókat arról, miként töltik ott a kutyák a napot. Az, hogy egyesek nem bíznák másokra a kutyájukat, ugyanolyan döntés, mint az, hogy sokan vannak, akik megteszik.
2014. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!