Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor fog elkezdeni tüzelni a...

Ariana-girl kérdése:

Mikor fog elkezdeni tüzelni a kutyám?

Figyelt kérdés
most még csak 7 hónapos és nem tudom mikortól lehet rá számítani..labrador ha ez számít valamit :) köszönöm előre is a válaszokat!

2014. jan. 1. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Innentől bármikor. Mibe kerül pár naponta egy papírzsepis mozdulat?
2014. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Latni fogod a nunijan ( ok,tudom, a szukaknal pera:-), de en nuninak hivom) . Jol meg fog dagadni neki. Es a viselkedesen is latszodni fog, gyakran pisil, allandoan szimatol, mindig menne ki, ha benti kutya, es vigyazz, mert szokni akar. Enyem szobakutya, de ablakon kiugrott, es elrohant, mikozben mi is bent voltunk.(rogton megtalaltam) Hihetetlen dolgokra kepesek ilyenkor.
2014. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első tüzelés általában 7 és 10 hónap között szokott lenni de vannak kivételek. Pl:egy shar pei már 6 hónaposan tüzelt de egy am. stafi még 10 hónaposan sem
2014. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. jan. 3. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!