Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van megoldás még? (elfogják...

Van megoldás még? (elfogják venni tőlem)

Figyelt kérdés

van egy 3 éves kuvaszom és most kaptam észbe,hogy nevelni is kellett volna,nem csak babusgatni és elhalmozni szeretettel.

Nagyon agresszív a többi kutyával,pórázon húz,ha meglát kutyát utcán majd megőrül,kerítésnél szintén.Mindent szétszed,pedig annyi játéka van,ruhákat tárgyakat ellopkodja és utána kergethetjük.És ami a legrosszabb egyfolytában ugat,pedig napi másfél órát viszem este sétálni,rádaásul kint van egy nagy kertben.Néztem Budapesten a tükörsulit és mondtam a szüleimnek,de nem akarnak kiadni 30-50 000Ft-okat tanfolyamokra.

Nem ismertek valahol BUDAPESTEN olyan kutyasulit,ahol lehet alkalmanként fizetni?Vagy meglehetne otthon is nevelni?Esetleg valamilyen könyvel?Kérlek segítsetek,mert a szüleimnek kezd elegük lenni és mondták hogy visszaviszik a tenyésztőhöz :(



2014. jan. 1. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet részletre is és más tanfolyam sem sokkal olcsóbb.Van több kutyasuli is,pl.a Cerberosnak is,amit megnézhetnél.A séta nem tudja lefárasztani a kutyát,ebben biztosan kell változtatni.Ha kicsit fegyelmeződik,lehet bringával futtatni,vagy súlyokat húzatni vele,hogy tényleg elfáradjon.
2014. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sippara ***** válasza:
95%
Cerberost hívd fel, egyelőre nektek úgysem tanfolyam kell, hanem rehab, az alkalmanként fizetős, és ha jól emlékszem 1000 forint körül van egy alkalom.
2014. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Cerberos rehabja, most azonnal, mármint holnap. xd

sippara jól mondta.

2014. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) akkor van még remény
2014. jan. 1. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Remény mindig van, csak rajtad múlik. Te vagy a gazdája, Neked kell elérned, hogy minden szituációban szót fogadjon.

Kötődést kell erősíteni, elérni, hogy a kutya figyelmét mindig magadra tudd vonni. Sétálj vele kutyák között, szokja meg a többi kutya látványát. Ha szépen viselkedik más kutyákkal, azonnal dícsérd és jutalmazd, hogy ez rögzüljön.

2014. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Törzskönyves? Ha jól tudom van olyan iskola ahol kedvezményes magyar fajtáknak!
2014. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hovarju ***** válasza:
100%

Az ebgondolat kutyasuliban a törzskönyvvel rendelkező magyar fajtájú kutyáknak kedvezmény jár.

Keress rá a neten és érdeklődj telefonon, vagy e-mailben.

2014. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tükörsuliban is lehet alkalmanként fizetni, annál inkább, mert elsőre valószínűleg úgysem engedik tanfolyamra, kell vennie majd egy pár rehabos órát. Amúgy az is elég lehet neki, nem kell feltétlenül egy engedelmességit végigcsinálni (persze érdemes), először is a kettőtök viszonyát és az ő viselkesészavarait kell felderíteni és megoldani.
2014. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!