Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondta nekem azt egy...

Miért mondta nekem azt egy nő, hogy: kérdéses, hogy a kutyám megcsinálhassa-e a tenyészszemlét?

Figyelt kérdés
Most 11 hónapos, eddig nem voltam vele egy kiállításon sem mert nem volt rá idő a munka miatt, viszont 2014-re felvan írva vagy 30 hely. A kutya egészséges nincs semmi baja és közel van a standarthoz, mégis mi a fenéért mondhatta ezt? Nem agresszív, szépen áll mert gyakorlok vele a kiállításra ...
2014. jan. 2. 08:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Mindenkinek eltero a velemenye. En is vittem a kutyamat kiallitasra, egyszer nem kapott semmit, mert nem szerettek, hogy van lenyirva a szore, meg a fej is ugymond tul nagy. Egy evre ra, egy masik kiallitason, meg ugyanezeket dicsertek, ugyhogy mi is csak alltunk, hogy most akkor mi van ?! Szoval menj el es hallgasd meg, hogy mit mondanak ott a kutyadra :)
2014. jan. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Talán tőle kellett volna megkérdezned, hiszen ő mondta, nem mi. Most szerinted mi tudjuk, hogy mi jár annak a nőnek a fejében?

Ha akkor nem jutott eszedbe rákérdezni, akkor most már ne rágódj rajta, magyarán sz.rni rá, majd úgyis meglátod mi lesz. Lehet nem is értett hozzá az a nő, ki tudja...

2014. jan. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lett volna megkérdezned a "nőt",nem?Ha csak a standard közelében van ,az nem elég,de úgy is megtudod majd a tenyésszemlén.
2014. jan. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
A szemlét meg mindenki megcsinálhatja,ha törzskönyves,csak max nem kapja meg a tenyésztésre javasolt minősítést.
2014. jan. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Űgy gondoltam, hogy még nem vagyok lekésve semmiről nem?
2014. jan. 2. 09:23
 6/14 anonim ***** válasza:
Milyen fajta?
2014. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Megcsinálhassa helyett megcsinálhatja de mindegy. Milyen nő mondta? Ért hozzá vagy csak úgy gondolta? Ha ért hozzá akkor részletezte is, hogy mire gondol? Vagy csak szimplán féltékeny, vetélytársnak lát. Annyi oka lehet, ezt innen nem fogjuk tudni megmondani. Vidd el, ha gond van vele ott úgyis megmondják a szakemberek.
2014. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ő a fajtaklub egyik tagja, valami helyettes szerű. Nem részletezte. Az ő kan és szuka kutyája rossz minőségű, láb problémás és nem tudja őket pároztatni, mert nem kapja meg a tenyészszemlét.
2014. jan. 2. 12:33
 9/14 anonim ***** válasza:
nem irod le milyen fajta?
2014. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ha rájönne az illető mivel úgy tudom használja ő is a GYK-t
2014. jan. 2. 13:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!