Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgős választ kérek! A...

Sürgős választ kérek! A kiskutyám tegnap beteg lett, tegnap még úgy-ahogy ivott, de ma reggel már nem mozdul, ha odateszem a fejét a vizestálhoz, lekókad. Már nincs esély?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat! Mennek a zöld kezek.

2014. jan. 2. 09:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
azonnal orvos, ennél jobb válasz nincs!!!!!!!!
2014. jan. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnos délutánig nincs lehetőségem elvinni. :((
2014. jan. 2. 09:18
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Vigyetek orvoshoz!!! Amugy mi az amitol beteg lett? Egyik pillanatrol a masikra?
2014. jan. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Babézia esetleg?? az is tud ilyen rohamos leépülést mutatni :( Dokihoz hamar!!!!!!!!!
2014. jan. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, tegnap már nem akart enni, csak ivott. Amit - nagyon keveset - evett, azt mind kihányta. De este már a vizet is kihányta. Egyedül vagyok itthon, nagyon félek, hogy meghalt. :(
2014. jan. 2. 09:21
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Meghalt?? Azt sem tudod eldönteni hogy él-e még?? wtf??
2014. jan. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de már meghalt. :(
2014. jan. 2. 09:43
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

egy normális gazdi ilyenkor, hiába is, hogy nem rendel még a doki, felhívja, és egy rendes doki (a többség az) hiába, hogy nem rendel még, azonnal fogadja a beteget.

Én múltkor vasárnap reggel 6-kor hívtam szerencsétlen orvost, mert a kutyám lenyelt egy darazsat, és duzzadt a torka. Hallottam a doki hangján, hogy én keltettem fel, de azonnal fogadott, és kezelte a kutyát. Sűrű bocsánat kérések közepette, plusz, hogy több pénzt akartam adni, amit nem fogadott el, simán kezelte a kutyát, és köszöni azóta is jól van. A doki, meg nem haragszik rám, azt mondta, hogy természetes, hogy ha baj van, akkor hívom, nem azért lett állatorvos, hogy ne segítsen, ha baj van..

Úgyhogy hajrá, elő a telefont, és hívjad a dokitokat.

2014. jan. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
hát, csak gratulálni tudok. Remélem egy jó darabig nem lesz másik kutyátok...:/
2014. jan. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Adry16 ***** válasza:
4%
Nem basztatni kellene a másikat, ez nem az a csoport, nem tudjuk hogy ez illető hány éves, és azt sem hogy hanyadik kutyája.
2014. jan. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!