Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap altatják a kutyánkat!...

Holnap altatják a kutyánkat! Mit Csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy 11 éves németjuhász kutyánk akinek izületi problémái vannak .Alig tud lábra állni .Tegnap szilveszterkor nem tudott lemenni pisilni,a lépcsön se tud akkor feljönni,úgy kellett neki a lábát emelgetni.Nagyon sajnálom mert nagyon fog hiányozni, De ma egész jól van .És holnap fogják altatni .Kijön majd az állatorvos .De nem akarom hogy elaltassák,nagyon szeretem , Mit csináljak ? :( 13/l

2014. jan. 2. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Van az a mondás: Ha szeretsz valakit engedd el.

Tudom mit élsz át most,nekünk egy 11 éves újfundlandi kutyusunk volt,ő az utolsó heteiben csak kézből evett,nem tudott felmenni a lépcsőn,alig bírt menni.Kihívtuk az állatorvost,telenyomta minden sz*rral,aztán bejelentette hogy tüdőgyulladása lehet,vigyük Egerbe.Elvittük,ott csak néztek,hogy semmi tüdőgyulladásról nem volt szó,a májával volt valami.Kb 4 napig minden nap mentünk hozzá a kórházba,azt is mondták hogy lehetne műteni,de nagyon kevés az esélye hogy felébred utána.Így hát el kellett őt altatni.A család szíve szakadt meg...A sok hülye meg csak a pénzt látta szegény kutyusban :(

2014. jan. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most gondolj bele: szegény lehet hogy úgy látszik jól van,de lehet hogy közben nagy fájdalmai vannak.
2014. jan. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ !Sajnálom ami a kutyáddal történt .

Tudom hogy el kell engednem és biztos hogy jobb lesz neki ha nem szenved , De nem tudom elképzelni hogy ne legyen itt , Meg itthon leszek amikor altatják, és biztos hogy rossz lesz nézni .Nagyon a szívemhez nött .

2014. jan. 2. 11:46
 4/8 anonim ***** válasza:

1.vagyok:

Én el se mentem,apukám ment érte,és eltemettük egy cseresznyefa alá,ahol van neki egy kis sír.

2014. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 -Evetke- ***** válasza:

Együttérzésem. Az én cicáim 16 évesen mentek el, idén, márciusban. Ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy „csak egy kutya volt, minek sírsz”, mert Neked családtag voltak, és igenis gyászold meg.


Én is megfogadtam, hogy ha odakerülünk nem sírom el magam, hát végül hónapokig bőgtem.


Én azt a tanácsot kaptam az állatorvostól, hogy minél hamarabb legyen új kiskedvenc a háznál. Megfogadtam. A gyász és a fájdalom idővel enyhült, nagyon-nagyon nehezen, és ha eszembe jut, most is bármikor elsírom magam. A beszerzett kiskutya és kiscica nagyon sokat segített, csak ajánlani tudom, hogy minél hamarabb legyen Nálad is új kisállat. Nem fog az előző helyébe lépni, más lesz, más lesz a személyisége, másképp fogod szeretni, de ugyanannyira.


Én nem tudtam időben elengedni a cicáimat, a végsőkig küzdöttem értük. Most már úgy gondolom, hogy önzés volt a részemről, mert ők már menni akartak. Önzés volt a részemről, de akkor nem láttam tisztán. Légy erős!

2014. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !. van mellette sok állatom.hal ,papagáj macska, de még is ö van mellettem a legrégebb óta. 2002-be került hozzánk szval,az egész kisgyerekkoromat vele töltöttem el .új kiskutyán gondolkodunk ,hogy most nézzük a hirdetèseket és kb 5 honapos körül fogunk venni kutyát.. de amikor rágondolok már a sirás kerülget ,hogy mi lesz ha nem fogom látni , nem.fog odaszaladni hozzám , ès nem tudom majd megsinogatni :(.
2014. jan. 2. 21:11
 7/8 -Evetke- ***** válasza:

Együttérzésem, nagyon megértelek, én is a cicáimmal nőttem fel, bármi bajom volt, otthon mindig vártak és szerettek.


Biztosan nagy lesz az üresség és furcsa is lesz az új kiskutyával. Vigyázz majd arra, hogy azt ne várd el a kiskutyától, hogy olyan legyen, mint az előző, biztosan más lesz.


De új barátság kezdete lesz, és az új családtag sok törődést igényel, és nem marad majd annyi időd szomorkodni. Én is volt, hogy sírósan mentem haza, aztán a kiskutya (és az új cicám)beköltözése után az ajtón belépve már időm sem maradt szomorkodni, mert folyton rosszalkodtak.


Én nagyon sokat sírtam, mert hát ez is hozzátartozik. De úgy fogtam fel, hogy önzés is, mert amennyit sírok, azt az időt már az új kiskutyával, kiscicával foglalkozhattam volna.

2014. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen tényleg nagy az üresség, de picit potolja a cicám aki most itt dorombol mellettem.Remélem.hamar találunk kiskutyát és tényleg kevesebbet fogok miatta sírni ,de addig mindig ha eszembe jut sírok. De biztos jobb neki most már hogy nem szendved.
2014. jan. 3. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!