Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két szuka kutyus tényleg...

Két szuka kutyus tényleg "nehezebben" jön ki egymással? Akkor is, ha nagy köztük a korkülönbség, kb.8-9 év, és a második kölyökként kerülne hozzánk?

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 13:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Azonos nemű, ivaros kutyák általában nehezen jönnek ki egymással. Neveléssel sok mindenen lehet javítani, de alapvetően könnyebb, ha legalább az egyik ivartalan.
2014. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A sajátunk ivartalanítva van, és természetesen a másikat is fogjuk!
2014. jan. 2. 14:29
 3/17 Akiteki ***** válasza:
77%

Ilyeneket azok szoktak kitalálni, akiknek sosem volt még egyszerre két kutyájuk.

A kicsi csüngeni fog az öregen, mert ő a nagy és okos, aki mindent megtanít neki. A nagy pedig tudomásul veszi, hogy kölyök és engedve az ösztöneinek, nevelgetni fogja.

2014. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez csak nevelés kérdése. Nekem 3 szukám van, ivarosak és soha az életben semmi bajuk nem volt egymással. Igaz, hiába fog csüngeni rajta a kicsi, amint felnő és észreveszi, hogy a nagy gyengül mert öreg, megpróbál följebb kerülni a rangsorban, de nálunk ez sem okozott problémát.
2014. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Akiteki ***** válasza:
56%
Ez is egy legenda. Nálunk az öregek életük végéig megőrizték a helyüket. Mivel én vagyok a falkavezér. Ha majd én öreg leszek és gyenge, engem kell legyőzni. :)
2014. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Kb ugyanannyira ahogy két szőke nő sem viseli el egymást.... Urban legend. Egy lapon említhető a "szukák bújósabbak", a "sokkal szorosabb lesz a kötelék ha kölyökként hozom el", a +keverék kutyák ellenállóbbak" stb okosságokkal.
2014. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
együtt tartott szukáknál nem szokott gond lenni, csak ha "kakas" kerül a szemétdombra. na most mivewl a tieid ivartlanok, ez veszély sem fog fennálni.
2014. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Akiteki ***** válasza:
Ez is a tévhit kategória. 8 ivaros szukám és két kanom van. Senki sem bunyózik még a tüzeléskor sem.
2014. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kutyája válogatja, nálam kakaskodtak a csajok tüzeléskor.
2014. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
16:06 Igen, valószínűleg az tényleg csak legenda amiben én speciel benne élek. Csak azért mert te tapasztaltál valamit, nem azt jelenti, hogy a világ minden egyes kutyája így fog viselkedni. Én csupán egy másik lehetséges kimenetelt említettem meg. És nincs itt semmiféle verekedés, az én kutyáim soha az életben nem kaptak össze,mert nincs rá szükségük. Ez nem jelenti azt, hogy nem látszik világosan, hogy ki hol áll a rangsorban. Az én állataim meg nem robotok, nem fogom nekik megtiltani, hogy elkommunikálják a helyüket a rangsorban, ami egy teljesen normális dolog. A kutyáknál nincs demokrácia, nem fogják az öreg kutyát isteníteni a kora miatt, amikor már megmozdulni sem tud, nemhogy még ereje legyen fitogtatni a helyét. Az időmet meg nem fogom arra pazarolni, hogy "mesterségesen" erőltessem rájuk azt a sorrendet amit kiötöltem. Az a természetes, hogy a dolgok változnak. A legjobb van legfölül (alattam, még mielőtt belekötnél), és az öreg kutya már nem a legjobb, akárhogy szeretnéd.
2014. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!